http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/05/22/2020-05-22_8136/images/images-72735.jpg

Про роботу садочків у літній період

22.05.2020

Шановні жителі громади! В Україні розпочалося послаблення карантину, але він триватиме ще щонайменше до 22 червня. В містах, де сприятлива епідеміологічна ситуація, дозволено з 25 травня розпочати роботу дитячих садочків. Враховуючи ситуацію у нашій громаді, коли кількість хворих зростає і є вже підтверджений випадок інфікування дитини, ми не зможемо дозволити роботу дитячих садочків, наражаючи на небезпеку наших дітей та персонал дошкільних закладів.

Після стабілізації ситуації в громаді ми переглянемо можливість відновлення роботи дошкільних закладів. Проте це буде не звичайна робота закладу, а з певними обмеженнями: за рекомендаціями МОЗ у групі має перебувати не більше 10 дітей, буде здійснюватися температурний скринінг дітям при вході та кожних чотири години, ранкова зустріч дитини вихователем проводитиметься поза межами будівлі садочку, обмежиться очікування батьками дітей на території закладу, буде заборонено використовувати тканинні багаторазові рушники, м'які іграшки, килими, рекомендується обмежити вправи та ігри, які передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом, використання великої кількості іграшок та посібників.

Ми готові відчинити двері садочків, серйозно готуємо матеріальну базу, плануємо навчання персоналу, взаємодіємо з санітарною та медичною службами.

Просимо зрозуміти та усвідомити, що найголовніше для нас усіх - зберегти життя та не принести хворобу у дім. Залишайтеся здорові!Читайте також

Часткове безробіття: державна допомога роботодавцям під час пандемії COVID-19

29.05.2020

З 29 травня 2020 року набули чинності важливі зміни в законодавстві, спрямовані на підтримку бізнесу в період карантину. Зокрема, допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого, середнього бізнесу, а також і фізичні-особи підприємці, які не мають найманих працівників...

Детальніше...