http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/06/25/2020-06-25_5530/images/images-30638.jpg

Екскурсійна прогулянка нашим містом з журналістом із Кам’янця - Подільського

25.06.2020

Кожного дня ми кажемо собі: ще один гарний день! І це не просто моральна установка на роботу. Мова йде про справжнє відчуття приємної й творчої діяльності. В туризмі та краєзнавстві дійсно багато приємного для людини, яка небайдужа до краєвидів та історії. І кожне знайомство з такими людьми несе в собі заряд бадьорості та позитиву. Як сьогодні, наприклад, коли вже до обіду ми мали гарні враження від екскурсійної прогулянки нашим містом з журналістом із Кам’янця - Подільського. По особливому приємно, що просить про таку екскурсію людина, яка пов'язана з туристичним бізнесом, освічена в історичних подіях рідного краю, адже родом з Дунаєвеччини. Повірте, навіть для журналіста "Подолянина" з багаторічним стажем роботи на цій ниві можна створити чудові враження від такої прогулянки, якщо у неї вкласти душу та оживити події минулого, яким дихає кожен знаковий куточок Дунаєвець.

Отже, маємо глибоке переконання, що кожен мандрівник захоче повторно завітати на Дунаєвеччину та отримати нові, незабутні враження. А здивувати ми знайдемо ще чим, і не раз.
Мандруйте Дунаєвеччиною!Читайте також

РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ВСЕ!

21.03.2023

Дунаєвецька міська рада завдяки тісній співпраці з ГО «Ковчег» неодноразово отримує гуманітарну допомогу для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб у вигляді одягу, продуктів харчування, засобів гігієни та інше...

Детальніше...