![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/07/04/2020-07-04_1034/images/images-11344.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/07/04/2020-07-04_1034/images/images-11344.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/07/04/2020-07-04_1034/images/images-29154.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/07/04/2020-07-04_1034/images/images-29154.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/07/04/2020-07-04_1034/images/images-36667.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/07/04/2020-07-04_1034/images/images-36667.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/07/04/2020-07-04_1034/images/images-53886.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/07/04/2020-07-04_1034/images/images-53886.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/07/04/2020-07-04_1034/images/images-67948.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/07/04/2020-07-04_1034/images/images-67948.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/07/04/2020-07-04_1034/images/images-75501.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/07/04/2020-07-04_1034/images/images-75501.jpg)
Порив на спускному трубопроводі водонапірної башти міста Дунаївці
КП "Міськводоканал" повідомляє, що 03 липня о 12 годині стався порив на спускному трубопроводі водонапірної башти міста Дунаївці. В результаті даної аварійної ситуації було пошкоджено частину цегляної стіни башти. Для проведення аварійно-відновлювальних заходів, виникла необхідність вивести башту з роботи, випустити воду, щоб виконати слюсарно-зварювальні роботи. Також було проведено обстеження будівельних конструкцій башти на предмет відновлення цегляної кладки та підсилення конструкції. Враховуючи те, що водонапірна башта відіграє важливу роль в системі водопостачання міста, а саме слугує резервуаром для води і дає можливість контролювати рівень, виникла проблема з стабільністю подачі води абонентам. Це відчули мешканці багатоповерхівок, а також жителі приватних будинків, розташованих вище по рельєфу. Окрім того, через неможливість експлуатації башти, та використання її як компенсуючої споруди, на водопровідній мережі, в слабких місцях, сталося ряд поривів, які сьогодні ліквідовує бригада аварійно-відновлювальних робіт.