http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/03/19/2021-03-19_4180/images/images-17350.jpg

LOTS OF SOCKS

19.03.2021

21 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна. І саме в цей день проходить всесвітня акція «LOTS OF SOCKS». Як показує статистика, приблизно одна дитина з 700 новонароджених по всьому світу народжується з синдромом Дауна. В Україні майже кожен день на світ з'являється одна дитина з такою хромосомною аномалією.

Долучаючись до акції в цей день, ми всі спільними зусиллями робимо людей з синдромом Дауна, їх потреби, права і мрії, видимими і важливими. Крок за кроком ми наближаємося до створення суспільства, в якому кожна людина - важлива.

В Україні цю акцію під хештегом #Шкарпетуйся проводить БО «Даун Синдром».

Запрошуємо кожного з вас приєднатися до неї.

Як стати частиною акції і послом добра:

1. Одягніть 21 березня яскраві різнокольорові непарні шкарпетки, що буде символізувати додаткову хромосому, і відчуйте, як це - відрізнятися від інших. Нагадаємо, у нас 46 хромосом, у людей з синдромом Дауна на одну більше.

Зробіть фото в таких шкарпетках і опублікуйте його в Facebook або Instagram з хештегом #Шкарпетуйся. Таким чином ви підтримаєте дітей з синдромом Дауна та їх сім'ї, покажете своїм друзям і колегам, що ви готові прийняти особливих людей в своєму серці.

2. Для благодійної підтримки онлайн, перейдіть за посиланням https://shkarpetka.downsyndrome.org.ua, після переходу по якій ви знайдете дві опції: «Віртуальний носок» і «Підтримати організацію на свій розсуд».

Автор:КУ ДМР "Міський центр комплексної реабілітації діт


Читайте такожЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

12.04.2024

З метою контролю за своєчасним та у повному обсязі надходженням податків до бюджету громади, проведено...

Детальніше...


Насіння перемоги!

15.04.2024

Дунаєвецька ТГ долучилася до ініціативи «НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ» проєкту «ЗГУРТОВАНІ ГРОМАДИ»...

Детальніше...