http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/03/26/2021-03-26_9967/images/images-37497.jpg

Проведено профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я»

26.03.2021

26 березня 2021 року спеціалістом служби у справах дітей Дунаєвецької міської ради та фахівцями із соціальної роботи КУ Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» проведено профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я» на території Гірчичнянського старостинського округу.

Метою заходу було виявлення на ранній стадії сімей, які не спроможні або не бажають виконувати батьківські обов’язки щодо належного утримання та виховання дітей, надання соціальних послуг сім’ям.

Під час рейду обстежено та перевірено житлово-побутові умови проживання дітей, які знаходяться під ризиком взяття на облік як таких, що знаходяться у складних життєвих обставинах.

У результаті рейдового заходу складено акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

Автор:КУ ДМР "Територіальний центр соціального обслугову


Читайте також

22 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

22.03.2023

22 березня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день води, яке бере свій початок від Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що відбулася у 1992 році в Ріо-де-Жанейро...

Детальніше...