Водограй талантів
На сьогодні найпопулярнішим та дієвим методом роботи, виявлення, підтримки та розвитку обдарованих дітей є проведення конкурсів різних рівнів. Конкурсна діяльність відкриває широкі можливості створення оптимальних умов для виявлення індивідуальних здібностей, знань, навичок, розвитку вольових якостей особистості, уміння зібратися і показати яскравий результат.
Такими принципами роботи користуються в Дунаєвецькій дитячій школі мистецтв. Нещодавно учні школи прийняли участь дистанційному міжнародному багатожанровому фестивалі – конкурсі "Водограй" , організованому Музичним центром дитячої та юнацької творчості "BBD-електронік" та випускниками Мелітопольського училища культури Запоріжської області.
Успіхи учнів Дунаєвецької ДШМ виглядають наступним чином:
вокальний жанр :
Трембач Соломія - Лауреат 1ступеня;
Барановська Катерина - Лауреат 1ступеня , викладач Ставірська С.М.
Глухова Вероніка - Лауреат 1ступеня;
Риндик Катерина - Лауреат 1 ступеня;
Блажеєв Владислав - Лауреат 2 ступеня;
Гринчук Анастасія - Лауреат 2 ступеня;
Цикра Марина - Лауреат 3 ступеня , викладач , Гаврищук М.А.
Казьміров Даніїл - Лауреат 1ступеня , викладач Самборська Л.П.
Викладач Гаврищук М.А. - Лауреат 1ступеня;
Васільєва Анастасія - Лауреат 3 ступеня;
Любинецка Анна - Лауреат 3 ступеня;
Мрих Анна - Лауреат 3 ступеня;
Зарічний Арсеній - Дипломант, викладач Кісіль К.М., концертмейстер Данілова С.П.
вокальний ансамбль «Лілея» - Лауреат 1ступеня , керівник Ставірська С.М.
інструментальний жанр:
Каспрук Софія (фортепіано) - Лауреат 1ступеня;
Швець Уляна (фортепіано) - Лауреат 1ступеня;
Круць Катерина (фортепіано) - Лауреат 2 ступеня;
Заяць Вікторія (фортепіано) - Лауреат 2 ступеня;
Лапко Анна(фортепіано) - Лауреат 2 ступеня;
Аббакумова Марина (фортепіано) - Лауреат 3 ступеня;
Мазур Дарія (фортепіано) - Лауреат 3 ступеня , викладач Трембач Н.П.
Грідін Мирослав (ксилофон) - Лауреат 1ступеня;
Бенчарський Даніїл(ксилофон) - Лауреат 1 ступеня;
Ясніцький Тимофій (ксилофон) - Лауреат 1 ступеня;
Круліцька Ангеліна (ксилофон) - Лауреат 2 ступеня;
Браташ Владислав (ксилофон) - Лауреат 2 ступеня;
Матковський Денис (ксилофон) - Лауреат 2 ступеня;
викладач Рудько С.В., концертмейстер Турчинська О.М. та Данілова С.П.
Сметанюк Софія (саксофон) - Лауреат 1ступеня;
Ясніцький Назар(труба) - Лауреат 1ступеня;
Совєцький Ігор(труба) - Лауреат 2 ступеня;
Римарчук Назарій (саксофон) - Лауреат 2 ступеня;
викладач Грідін С.В., концертмейстер Ілку І.В.
Кметюк Данило (труба) - Лауреат 2 ступеня;
викладач Юрчишен А.О., концертмейстер Турчинська О.М.
Сторож Поліна (саксофон) - Лауреат 2 ступеня;
викладач Третьяк С.О., концертмейстер Турчинська О.М.
Августінова Ангеліна (фортепіано) - Лауреат 2 ступеня;
Буштрук Олена (фортепіано) - Лауреат 2 ступеня, викладач Павленко Н.П.
Зразковий дитячий оркестр «RITM BAND» - Лауреат 2 ступеня , керівник Грідін С.В..
Прийміть вітання з перемогою!