http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-79837.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-40947.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-82780.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-5346.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-89100.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-34739.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-97402.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-71019.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-12786.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-21822.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-46751.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-96807.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-40682.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-8306.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-6642.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_21/images/images-12.jpg

Водограй талантів

07.04.2021

На сьогодні найпопулярнішим та дієвим методом роботи, виявлення, підтримки та розвитку обдарованих дітей є проведення конкурсів різних рівнів. Конкурсна діяльність відкриває широкі можливості створення оптимальних умов для виявлення індивідуальних здібностей, знань, навичок, розвитку вольових якостей особистості, уміння зібратися і показати яскравий результат.

Такими принципами роботи користуються в Дунаєвецькій дитячій школі мистецтв. Нещодавно учні школи прийняли участь дистанційному міжнародному багатожанровому фестивалі – конкурсі "Водограй" , організованому Музичним центром дитячої та юнацької творчості "BBD-електронік" та випускниками Мелітопольського училища культури Запоріжської області.

Успіхи учнів Дунаєвецької ДШМ виглядають наступним чином:

вокальний жанр :

Трембач Соломія - Лауреат 1ступеня;

Барановська Катерина - Лауреат 1ступеня , викладач Ставірська С.М.

Глухова Вероніка - Лауреат 1ступеня;

Риндик Катерина - Лауреат 1 ступеня;

Блажеєв Владислав - Лауреат 2 ступеня;

Гринчук Анастасія - Лауреат 2 ступеня;

Цикра Марина - Лауреат 3 ступеня , викладач , Гаврищук М.А.

Казьміров Даніїл - Лауреат 1ступеня , викладач Самборська Л.П.

Викладач Гаврищук М.А. - Лауреат 1ступеня;

Васільєва Анастасія - Лауреат 3 ступеня;

Любинецка Анна - Лауреат 3 ступеня;

Мрих Анна - Лауреат 3 ступеня;

Зарічний Арсеній - Дипломант, викладач Кісіль К.М., концертмейстер Данілова С.П.

вокальний ансамбль «Лілея» - Лауреат 1ступеня , керівник Ставірська С.М.

інструментальний жанр:

Каспрук Софія (фортепіано) - Лауреат 1ступеня;

Швець Уляна (фортепіано) - Лауреат 1ступеня;

Круць Катерина (фортепіано) - Лауреат 2 ступеня;

Заяць Вікторія (фортепіано) - Лауреат 2 ступеня;

Лапко Анна(фортепіано) - Лауреат 2 ступеня;

Аббакумова Марина (фортепіано) - Лауреат 3 ступеня;

Мазур Дарія (фортепіано) - Лауреат 3 ступеня , викладач Трембач Н.П.

Грідін Мирослав (ксилофон) - Лауреат 1ступеня;

Бенчарський Даніїл(ксилофон) - Лауреат 1 ступеня;

Ясніцький Тимофій (ксилофон) - Лауреат 1 ступеня;

Круліцька Ангеліна (ксилофон) - Лауреат 2 ступеня;

Браташ Владислав (ксилофон) - Лауреат 2 ступеня;

Матковський Денис (ксилофон) - Лауреат 2 ступеня;

викладач Рудько С.В., концертмейстер Турчинська О.М. та Данілова С.П.

Сметанюк Софія (саксофон) - Лауреат 1ступеня;

Ясніцький Назар(труба) - Лауреат 1ступеня;

Совєцький Ігор(труба) - Лауреат 2 ступеня;

Римарчук Назарій (саксофон) - Лауреат 2 ступеня;

викладач Грідін С.В., концертмейстер Ілку І.В.

Кметюк Данило (труба) - Лауреат 2 ступеня;

викладач Юрчишен А.О., концертмейстер Турчинська О.М.

Сторож Поліна (саксофон) - Лауреат 2 ступеня;

викладач Третьяк С.О., концертмейстер Турчинська О.М.

Августінова Ангеліна (фортепіано) - Лауреат 2 ступеня;

Буштрук Олена (фортепіано) - Лауреат 2 ступеня, викладач Павленко Н.П.

Зразковий дитячий оркестр «RITM BAND» - Лауреат 2 ступеня , керівник Грідін С.В..

Прийміть вітання з перемогою!

Автор:КЗ ДМР "Дунаєвецька дитяча школа мистецтв"


Читайте також



Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал про електронний підпис

21.04.2021

З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, спрощення ведення бізнесу Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал про електронний підпис, який можна переглянути на платформі Дія за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature

Детальніше...


МОЗ ПОВІДОМЛЯЄ:

21.04.2021

12 162 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 21 квітня 2021 року, зокрема, захворіли 532 дитини та 326 медпрацівників...

Детальніше...