![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-64215.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-64215.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-8832.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-8832.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-12532.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-12532.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-10990.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-10990.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-65550.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-65550.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-2330.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-2330.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-19613.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-19613.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-80442.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-80442.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-56868.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-56868.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-39624.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/12/2021-05-12_902/images/images-39624.jpg)
Міжнародний день медичної сестри
12.05.2021
Під час епідемії звучало немало теплих слів вдячності на адресу лікарів, які рятують людські життя, про те, піч-о-пліч з лікарями невтомно та самовіддано працює і молодший медичний персонал, чий внесок у надзвичайно важливу справу не менш важливий та почесний.
12 травня - Міжнародний день медичної сестри, який став чудовим приводом для того, щоб виразити шану та вдячність нашим медичним сестрам, котрі жертовно та з любов’ю огортають турботою своїх пацієнтів і є справжніми героями сьогоднішнього часу.