http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/09/16/2021-09-16_3509/images/images-1627.png

Правильне харчування – запорука здорового життя!

16.09.2021

З метою попередження та недопущення небезпечних ситуацій пов’язаних з організацією харчування 16 вересня 2021 року управлінням освіти, молоді та спорту Дунаєвецької ради проведено зустріч з керівниками закладів освіти громади.

Обговорювались питання дотримання принципів безпечності продуктів харчування, заснованих на системі ХАССП, головним завданням якої є аналіз небезпек і проведення контролю за усіма етапами приготування страв і продуктів харчування, починаючи від прийому продуктів і до моменту подачі готової страви. Наголошувалось на вимогах до будь-яких організацій харчового ланцюга, а саме: гігієна персоналу, приготування страв, приймання та зберігання продуктів, миття та дезінфекція, боротьба зі шкідниками тощо.

В ході зустрічі також піднімалось важливе питання дотримання протиепідемічних заходів при організації харчування в закладах освіти в умов ах карантину.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту ДМР


Читайте такожПідтримка нашої громади

28.06.2022

Сьогодні, в такий не простий для нашої країни час, ми отримали підтримку від наших партнерів у вигляді гуманітарної допомоги (генератори, намети, каремати, спальні мішки, гігієнічні набори, баки для води та багато іншого)...

Детальніше...


ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

29.06.2022

Сьогодні, 29 червня 2022 року, під керівництвом міського голови Веліни Заяць, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету...

Детальніше...