http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/10/25/2021-10-25_3975/images/images-93891.jpg

ОБЕРЕЖНО НОВИЙ ВИД ШАХРАЙСТВА!

25.10.2021

Поліція дедалі частіше наголошує громадянам на важливості бути обережними та уважнішими при отриманні чи наданні певних послуг незнайомим людям, а особливо, за допомогою банківських карток та мережі Інтернет, адже шахраї дедалі частіше «полюють» на громадян.

На часі, нові види шахрайства!

Так, однією із «новинок» є використання недоброзичливими людьми біди чи прикрої ситуації наших громадян, а тому будьте обережними, коли просите допомоги через соціальні мережі.

Як це відбувається на практиці:

Ви втратили мобільний телефон, гаманець, золотий виріб, тощо і публікуєте дану інформацію на розповсюджених сторінках у мережі Інтернет із надією про швидке повернення знахідки. У такому оголошенні Ви розголошуєте свої дані, вказуєте мобільний телефон та обіцяєте повернути за винагороду. У цей час, шахрай, скориставшись Вашим відчаєм, телефонує, і повідомляє, що знайшов таку цінну для Вас річ, і звичайно, попросить аби кошти винагороди переказали на карту або мобільний телефон не зволікаючи. У такі моменти, охоплюють емоції і, на одному подиху, біжите виконувати шахрайську забаганку. Після успішного проведення переказу, шахрай, як правило, зникає, а Ви залишаєтеся ще у більшому відчаї.

 Поліція наголошує бути обережними! Не довіряйте сумнівним особам, не розголошуйте свої дані!

Водночас пам’ятайте, що такі види шахрайства, як обмін «старих» грошей на «нові», дзвінки по телефону про те, що Ваші близькі потрапили у біду, продаж за вигідну ціну різних товарів та інші існують й досі!

Будьте обережними!

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

03.12.2021

Сьогодні, 3 грудня 2021 року, у Великожванчицькому старостинському окрузі, під головуванням голови Дунаєвецької територіальної громади Веліни Заяць пройшли спільні засідання постійних комісій та двадцять третя (позачергова) сесія Дунаєвецької міської ради VIIІ скликання...

Детальніше...


НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ СВЯТА ВЖЕ БЛИЗЬКО!

03.12.2021

Головним атрибутом новорічних свят є ялинка. Проте, ми рідко замислюємося над тим, що наше бажання прикрасити живим деревом свою оселю, завдає природі чималої шкоди... 

Детальніше...