http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/12/03/2021-12-03_114/images/images-91968.jpg

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ СВЯТА ВЖЕ БЛИЗЬКО!

03.12.2021
Головним атрибутом новорічних свят є ялинка. Проте, ми рідко замислюємося над тим, що наше бажання прикрасити живим деревом свою оселю, завдає природі чималої шкоди. Задовольняючи, звичайні забаганки, що називаються традицією, під сокирою зникають цілі квартали лісу, який міг би насичувати атмосферу фітоцидами, добре поглинати шум та служити фільтром від пилу. Прикро бачити, що вже на початку січня деревця викинуто на смітник, як непотрібний мотлох.
 
Тому Дунаєвецька міська рада долучається до Всеукраїнської акції «Не рубай ялинку!» та оголошує конкурс «Збережи ялинку» в навчальних закладах громади.
 
Для участі у конкурсі потрібні лише цікаві ідеї та креативний підхід до створення новорічної красуні з підручних матеріалів.
 
Підсумки конкурсу та церемонія нагородження переможців відбудеться на відкритті новорічної ялинки.
 
Зробімо свій внесок у збереження природних багатств України!
Автор:КУ ДМР "Центр позашкільної освіти"


Читайте такожДо уваги внутрішньо переміщених осіб!

29.06.2022

Звертаємо увагу внутрішньо переміщених осіб, які проживають та зареєстровані в Дунаєвецькій територіальній громаді та які ще не отримали гуманітарну допомогу, у вигляді...

Детальніше...


ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

29.06.2022

Сьогодні, 29 червня 2022 року, під керівництвом міського голови Веліни Заяць, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету...

Детальніше...