http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/12/20/2021-12-20_4480/images/images-58824.jpg

Вітаємо переможців Всеукраїнського онлайн - конкурсу «Батл шкіл JuniorZ»!

20.12.2021

Оголошено 60 переможців Всеукраїнського онлайн - конкурсу «Батл шкіл JuniorZ», організованого рухом Олександра Педана.

Серед 45 шкіл-переможців – команда Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Навчальний заклад отримав приз у спеціальній номінації, в якій найкращих визначали представники генерального партнера. Школа отримала інвентар для гри у фризбі та петанк.

Всеукраїнський конкурс закладів загальної середньої освіти «Батл шкіл JuniorZ» проводиться у генеральному партнерстві із природною мінеральною водою «Morshynska JuniorZ», та у партнерстві з «Міжнародним Фондом Соціальної Справедливості» (кооперація «Adidas») і тренерами-амбасадорами JuniorZ. Його метою є впровадження до процесу фізичного виховання учнів та учениць інноваційних видів рухової активності та варіативних модулів, затверджених програмою з фізичної культури; ознайомлення вчителів та дітей на YouTube-каналі JuniorZ із сучасними видами спорту, адаптованими до роботи в дистанційному та змішаному форматі;
мотивація учнів до занять фізичною культурою через застосування нових форматів роботи вчитель-учень; підвищення інтересу учнів/учениць до рухової активності та формування здорового способу життя.

Дякуємо учасникам за наснагу, шалену віддачу, креативність і терпіння! Завдяки такій віддачі ми рухаємося далі і робимо усе можливе, щоб фізкультура в школах України була цікавою і доступною!

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожВін воював за Україну…

07.07.2022

У рідному місті Дунаївці під залпи військової почесної...

Детальніше...


Разом - до перемоги!

07.07.2022

Ще один день, за який не соромно. Сьогодні наші Герої-Захисники хоробро захищають українські території, а наша громада об’єднавшись з особливою відповідальністю робить внесок у їхній надійний тил...

Детальніше...