http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/01/28/2022-01-28_5719/images/images-68404.jpg

Налагодження міжкультурної взаємодії між закладами освіти Дунаєвецької міської ТГ та Грузії

28.01.2022

27 січня 2022 року з метою налагодження міжнародної співпраці між українськими та грузинськими навчальними закладами відбулася українсько-грузинська онлайн-зустріч. Учасниками зустрічі стали представники грузинських навчальних закладів, а саме: Маріам Бліадзе – менеджер з міжнародного співробітництва та мобільності Erasmus в Європейському університеті (Тбілісі) та Кутаїському університеті, Грузія та Теа Ревазішвілі – вчитель англійської мови Хашуріської державної школи №8, м. Хашурі, Грузія. Учасниками конференції від України стали: Вадим Басистий, провідний експерт з міжнародних проєктів та програм офісу міжнародних зв’язків у Хмельницькій області та Марина Сметанюк – вчитель англійської мови Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дунаєвецької міської ради. В ході зустрічі обговорювалися різні теми міжнародного співробітництва та його впровадження в грузинських та українських закладах освіти, зокрема в навчальних закладах Дунаєвецької міської ТГ.

Наступним кроком у напрямку реалізації даного проєкту буде підписання меморандуму співпраці між Дунаєвецькою ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Дунаєвецької міської ради та Хашуріською державною школою №8, м. Хашурі, Грузія. Співпраця передбачатиме проведення міжкультурних он-лайн зустрічей, сесій та уроків, обмін учнями, організацію та проведення міжнародних зустрічей з підвищенням кваліфікації українських та грузинських вчителів англійської мови та участь українських і грузинських школярів у пілотній програмі віртуальної служби Корпусу миру.

Хочемо висловити слова щирої подяки голові Хмельницької обласної ради Віолетті Лабазюк, заступнику керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Юрію Марущину та провідному експерту з міжнародних проєктів та програм офісу міжнародних зв’язків у Хмельницькій області Вадиму Басистому за організацію надзвичайно продуктивної міжнародної події та підтримку в реалізації міжнародного співробітництва.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожГерої не вмирають...

05.07.2022

Втрачаємо найдорожче, найцінніше – людські життя...

Детальніше...


Разом - до перемоги!

07.07.2022

Ще один день, за який не соромно. Сьогодні наші Герої-Захисники хоробро захищають українські території, а наша громада об’єднавшись з особливою відповідальністю робить внесок у їхній надійний тил...

Детальніше...