http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/03/31/2022-03-31_6539/images/images-761.jpg

Не паліть суху траву – поважайте закони природи!

31.03.2022

Упродовж останніх тижнів в громаді зросли випадки пожеж сухої трави. Вогонь не лише знищує сухостій, але й становить небезпеку для майна та життя людей.

В час війни ми ще досі маємо людей, які палять траву. Мабуть, вони не до кінця усвідомили, що Україні достатньо пожеж від авіаударів та бомб російських окупантів. Випадки загоряння сухої трави та чагарнику зафіксовані у Великопобіянському, Чаньківському, Мушкутинецькому, Іванковецькому старостинських округах, а також у нашому місті.

Наша безпека у наших руках. Чому навколишнє середовище і далі страждає від самовільного підпалу трави? Нормальне життя рослин і комах відновлюється лише через 5-6 років, але дуже часто не відновлюється ніколи.

Тому шановні жителі та гості нашого району перед тим як виникне бажання підпалити суху траву подумайте що Ви залишаєте своїм нащадкам.

Якщо ви бачите, як несвідомі громадяни палять листя та траву – поясніть, будь ласка, чому це не слід робити, скоріш за все вони несвідомі щодо цього! Кожен із нас має законне право боротися із паліями, відстоюючи своє конституційне право на довкілля, безпечне для життя і здоров’я!

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожЧИСТА ГРОМАДА ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОЖНОГО ЇЇ ЖИТЕЛЯ

24.05.2023

Ми всі прагнемо перемоги і попри війну, як хороші господарі, працюємо над тим, щоб наша громада була чистою та охайною...

Детальніше...


ЗАСІДАННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ

25.05.2023

Одним із напрямків роботи Служби у справах дітей є забезпечення соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування...

Детальніше...