http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/05/2022-04-05_8426/images/images-29616.jpg

Аграрії Дунаєвеччини розпочали сівбу ярих культур

05.04.2022

Питання проведення комплексу весняно-польових робіт на даний час є пріоритетним, адже ця посівна буде найскладнішою за історію незалежної України. Близько третини посівних площ країни через активні бойові дії сьогодні не доступні для проведення посівної.

Саме тому аграрії Дунаєвеччини мають докласти максимальних зусиль, щоб хліб завжди був на столах наших громадян та військових, які захищають сьогодні Україну.

Загальна площа земель громади, які знаходяться в обробітку сільгоспвиробників різних форм власності, у 2022 році складає 28,9 тис. га. Посівна площа озимих зернових культур урожаю 2022 року становить 8,5 тис.га, з яких 7,8 тис. га озимої пшениці. Крім того, на площі 3,6 тис.га посіяно озимий ріпак. Зокрема планується посіяти близько 13,4 тис. га ярини., з них 951 га культури ранніх строків посіву, таких як ярий ячмінь та яра пшениця. Необхідно зазначити, що враховуючи ситуацію, до структури посівних площ внесено певні зміни. Зокрема, суттєво збільшені обсяги посіву продовольчих зернових та круп’яних культур, таких як гречка, ячмінь, горох, внаслідок зменшення обсягів сівби кукурудзи на зерно та сої.

Загалом проблеми є і їх чимало, але посівна має відбутись навіть за таких умов. Тому віримо в ЗСУ, працюємо, намагаємось засіяти якомога більше земель.

Все буде Україна!

Автор:Відділ економіки, інвестицій, комунального майна т


Читайте також