http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/07/2022-04-07_2584/images/images-14795.png

За фальсифікований алкоголь підприємець з Хмельниччини заплатить штраф

07.04.2022

Суд призначив стягнути з нього понад сто тисяч гривень штрафу.

Хмельницький апеляційний суд затвердив покарання місцевому підприємцю, якого визнали винним у торгівлі фальсифікованим спиртним. Чоловіку доведеться сплатити 102 тисячі гривень штрафу. Про це розповіли співробітники Хмельницької обласної прокуратури.

За їх словами, у березні минулого року в одному з райцентрів Хмельниччини правоохоронці викрили торгівлю фальсифікованим алкоголем. Загалом вони вилучили з магазину понад 1 тисячу 600 літрів спиртних напоїв.

Тож місцевого підприємця звинуватили у зберіганні та збуті незаконного виготовленого алкоголю, тобто за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України. Спершу його провину визнав Шепетівський міськрайонний суд. Хоча чоловік спробував оскаржити призначене йому покарання, Хмельницький апеляційний суд залишив його без змін.

«Вирок суду вже набрав законної сили. Тож підприємець сплатить до держбюджету 102 тисячі гривень штрафу, а вилучений фальсифікований алкоголь буде знищено», — зазначили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

 Читайте такожЯК ВІДЗНАЧАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ДУНАЄВЕЦЬКІЙ ТГ

01.06.2023

Вже традиційно прихід літа  асоціюється із дитячим днем.  Це не просто свято для самих  діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини, аби діти росли  здоровими та щасливими!

Детальніше...


ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ – ЯК ДЛЯ РІДНИХ!

02.06.2023

Завдяки згуртованості, чуйності жителів Дунаєвецької громади наші військовослужбовці можуть бути впевнені в надійному тилу...

Детальніше...