http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/07/2022-04-07_2584/images/images-14795.png

За фальсифікований алкоголь підприємець з Хмельниччини заплатить штраф

07.04.2022

Суд призначив стягнути з нього понад сто тисяч гривень штрафу.

Хмельницький апеляційний суд затвердив покарання місцевому підприємцю, якого визнали винним у торгівлі фальсифікованим спиртним. Чоловіку доведеться сплатити 102 тисячі гривень штрафу. Про це розповіли співробітники Хмельницької обласної прокуратури.

За їх словами, у березні минулого року в одному з райцентрів Хмельниччини правоохоронці викрили торгівлю фальсифікованим алкоголем. Загалом вони вилучили з магазину понад 1 тисячу 600 літрів спиртних напоїв.

Тож місцевого підприємця звинуватили у зберіганні та збуті незаконного виготовленого алкоголю, тобто за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України. Спершу його провину визнав Шепетівський міськрайонний суд. Хоча чоловік спробував оскаржити призначене йому покарання, Хмельницький апеляційний суд залишив його без змін.

«Вирок суду вже набрав законної сили. Тож підприємець сплатить до держбюджету 102 тисячі гривень штрафу, а вилучений фальсифікований алкоголь буде знищено», — зазначили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

 Читайте такожТРЕНІНГ З ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ДУНАЄВЕЧЧИНИ

17.05.2024

В сучасних реаліях вміння надавати ППД (першу психологічну допомогу) є надзвичайно важливим для педагога...

Детальніше...


«ДЖУРА» - ПАТРІОТИЗМ, ШЛЯХЕТНІСТЬ ТА ПОВАГА!

17.05.2024

Під таким гаслом 17 травня у Дем’янковецькому лісовому масиві відбулося офіційне відкриття І (територіального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»...

Детальніше...