http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/14/2022-04-14_7836/images/images-25285.jpg

Все геніальне – просто і все просте – геніально!

14.04.2022

Підтвердженням цього крилатого вислову став онлайн-практикум, вкотре проведений Центром професійного розвитку у рамках Панорами інновацій «Сучасні технології – сучасному учителю». 13 квітня 2022 року з можливостями сервісу Genially для створення веб-квестів освітянську спільноту Дунаєвецької міської та Солобковецької сільської територіальних громад знайомив учитель математики та інформатики Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – Сікора Микола Миколайович.

У ході практикуму педагоги мали змогу удосконалити власні навички створення інтерактивного контенту. Бо ні для кого вже не секрет, що ефективні уроки мають супроводжуватися наочністю. І це логічно! Адже дітям до вподоби яскраві зображення, відео, інфографіки, анімації та діаграми. З власного досвіду ми знаємо, що саме ці яскраві елементи наш мозок запам'ятовує найкраще. То чому б не поєднати приємне з корисним, але зробити це по-новому? До того ж, саме такий формат візуалізації став трендовим.

При використанні веб-квесту підвищується мотивація учнів до вивчення дисципліни, з одного боку, і до використання комп’ютерних технологій у навчальній діяльності, з іншого.

Важливо, що для початку розробки електронних освітніх ресурсів у програмі Genially не потрібно витрачати велику кількість часу на освоєння інструментів сервісу: все зрозуміло на інтуїтивному рівні.

Дякуємо Миколі Миколайовичу за цікаву подорож квест-кімнатами сервісу Genially, який, сподіваємось, тепер точно стане улюбленим віртуальним помічником педагогів при підготовці до дистанційних уроків!

Автор:Управління освіти, молоді та спорту ДМР


Читайте такожСкетчноутінг – новітній інструмент візуалізації

20.05.2022

Пригадайте, як ви любили малювати в дитинстві! А все тому, що малювання... 

Детальніше...