![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/18/2022-04-18_4194/images/images-80937.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/18/2022-04-18_4194/images/images-80937.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/18/2022-04-18_4194/images/images-52194.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/18/2022-04-18_4194/images/images-52194.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/18/2022-04-18_4194/images/images-39647.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/18/2022-04-18_4194/images/images-39647.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/18/2022-04-18_4194/images/images-83497.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/18/2022-04-18_4194/images/images-83497.jpg)
Розмовний клуб «Соняшник» - гість школи
Атмосферна, по-домашньому тепла і гостинна зустріч в рамках засідання розмовного клубу «СОНЯШНИК», ініційована Центром ПРПП, відбулася в Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІ №3.
Учителями української мови та літератури Галиною ГАВРІЛЕЦЬ, Оксаною Куровською, Оксаною ШУПЛИК, Тетяною ДЗЮБАК, Аліною ЛІСОВСЬКОЮ запрезентовано у цікавій формі історію нашого міста, походження та виникнення символіки Дунаєвеччини.
Година жвавого спілкування, перегляд цікавих надихаючих відеоматеріалів про культурну спадщину Дунаєвеччини і позитивним акорд - участь гостей в пісенному марафоні "Заспіваймо пісню за Україну" та духмяні пасочки до Великодніх свят, виготовлені вмілими руками працівників школи. Кожен з учасників – учителі, батьки та діти, які силою обставин проживають у нашому містечку, - відчув себе частинкою великої шкільної родини.
Дякуємо директорці Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів№3 Оксані КУРОВСЬКІЙ за щирий, домашній прийом, організацію об’єднуючого гостинного заходу!
Тримаємо стрій!!!