http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/25/2022-04-25_6945/images/images-28482.jpg

ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

25.04.2022

Сьогодні, в залі засідань Дунаєвецької міської ради, під головуванням міського голови Веліни Заяць, відбулася щотижнева нарада.

Міський голова заслухала інформацію керівників структурних підрозділів та служб громади щодо основних напрямів життєдіяльності громади за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у соціальній сфері, медицині, культурі та освіті.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, установ, організації були дані зауваження та відповідні доручення на поточний тиждень відповідальним посадовим особам. Серед них: 

  • Надати пропозиції по збільшенню заходів у громаді щодо залучення осіб-переселенців до активного життя в громаді, зокрема у сільській місцевості.
  • Розглянути доцільність проведення гуртків виходячи із зацікавленості дітей та молоді.
  • Провести оновлення інформації на дошках оголошень, зокрема у сільській місцевості.
  • Проаналізувати літературу бібліотечних фондів видавництва російської федерації та республіки білорусь, скласти їх описи.

 

Варто також зазначити, що незважаючи на умови воєнного стану відділи та інші структурні підрозділи міської ради продовжують працювати над виконанням поставлених перед ними завдань та своїх посадових обов’язків.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте також

Скетчноутінг – новітній інструмент візуалізації

20.05.2022

Пригадайте, як ви любили малювати в дитинстві! А все тому, що малювання... 

Детальніше...