http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/05/04/2022-05-04_9733/images/images-98507.png http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/05/04/2022-05-04_9733/images/images-61724.png

ШКОЛА У ПОСТУПІ ДО ЦІННОСТЕЙ

04.05.2022

Україна має давню й величну культуру та історію, які виступають потужним джерелом і міцним підгрунтям виховання учнівства. Частина з них уже ввійшла до загальновиховного простору, але нинішні суспільні процеси вимагають їх переосмислення, яке відкриває нові можливості для освітньої сфери.

Виховання сучасної молоді має здійснюватися і на прикладах справжніх патріотів своєї країни, які не просто відстоюють кожен сантиметр української землі, а кожного з нас!

Сьогодні вкотре обговорили виховний аспект в ході методичного онлайн-діалогу «Школа у поступі до цінностей: війна-2022».

До активного спілкування щодо форм роботи, взаємодії із сім’ями тимчасово переміщених осіб, залученні учнівства до суспільно-корисної праці були запрошені педагоги-організатори та голови фахових об’єднань класних керівників закладів освіти.

Ділилися досвідом та плануванням роботи під час воєнного стану, участю у акціях, онлайн-челенджах, спортивних заходах, відзначенні пам’ятних дат та заходів на травень.

Класний керівник - найближчий і безпосередній вихователь і наставник учнів. Саме тому він має організувати і спрямувати виховний процес у класі так, щоб своєю увагою орієнтуватися на кожного вихованця і навіть під час дистанційного навчання охопити своєю увагою.

Подяка усім активним доповідачам, ваша робота – безцінна!

Адже маємо кожен на своєму місці не просто чекати ПЕРЕМОГИ, а вже будувати плани на майбутнє та відбудову нашої країни.

Тримаймо освітній фронт!

Автор:Центр професійного розвитку педагогічних працівник


Читайте також

Мотиваційний лист: поради абітурієнтам

20.05.2022

В Україні через війну спростили зовнішнє незалежне оцінювання, запровадивши Національний мультипредметний тест...

Детальніше...