http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/05/04/2022-05-04_9733/images/images-98507.png http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/05/04/2022-05-04_9733/images/images-61724.png

ШКОЛА У ПОСТУПІ ДО ЦІННОСТЕЙ

04.05.2022

Україна має давню й величну культуру та історію, які виступають потужним джерелом і міцним підгрунтям виховання учнівства. Частина з них уже ввійшла до загальновиховного простору, але нинішні суспільні процеси вимагають їх переосмислення, яке відкриває нові можливості для освітньої сфери.

Виховання сучасної молоді має здійснюватися і на прикладах справжніх патріотів своєї країни, які не просто відстоюють кожен сантиметр української землі, а кожного з нас!

Сьогодні вкотре обговорили виховний аспект в ході методичного онлайн-діалогу «Школа у поступі до цінностей: війна-2022».

До активного спілкування щодо форм роботи, взаємодії із сім’ями тимчасово переміщених осіб, залученні учнівства до суспільно-корисної праці були запрошені педагоги-організатори та голови фахових об’єднань класних керівників закладів освіти.

Ділилися досвідом та плануванням роботи під час воєнного стану, участю у акціях, онлайн-челенджах, спортивних заходах, відзначенні пам’ятних дат та заходів на травень.

Класний керівник - найближчий і безпосередній вихователь і наставник учнів. Саме тому він має організувати і спрямувати виховний процес у класі так, щоб своєю увагою орієнтуватися на кожного вихованця і навіть під час дистанційного навчання охопити своєю увагою.

Подяка усім активним доповідачам, ваша робота – безцінна!

Адже маємо кожен на своєму місці не просто чекати ПЕРЕМОГИ, а вже будувати плани на майбутнє та відбудову нашої країни.

Тримаймо освітній фронт!

Автор:Центр професійного розвитку педагогічних працівник


Читайте такожВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

30.05.2023

Сьогодні під час онлайн засідання виконавчого комітету міської ради, яке пройшло під головуванням керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Катерини Сірої, члени виконкому розглянули 3 питання порядку денного...

Детальніше...


МИ ПРОДОВЖУЄМО ГУРТУВАТИСЯ ЗАРАДИ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!

30.05.2023

Спільними зусиллями допомагаємо нашим Захисникам, які сьогодні боронять наш край. Активну участь в цьому продовжують брати мешканці Великопобіянського та Великожванчицького старостинських округів...

Детальніше...