http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/06/22/2022-06-22_5474/images/images-78526.jpg

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОСВІТНЬО-МЕТОДОЛОГІЧНОГО ВІДБОРУ «РОДОВІДУЧИТЕЛЬ – 2022»

22.06.2022

Кілька років поспіль освітянська спільнота України долає серйозні виклики, пов’язані спочатку з пандемією COVID-19, а зараз – з російською агресією та введенням на всій території країни воєнного стану. В таких умовах зросло значення дистанційного навчання. Українські вчителі оволоділи відповідними технологіями та вдало використовують нові методи і прийоми організації освітнього процесу.

З метою виявлення та поширення кращого досвіду дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти Громадська організація «РОДОВІДсвіт» та Інститут модернізації змісту освіти провели Всеукраїнський освітньо-методологічний відбір «РодовідУчитель – 2022». Учасниками цього професійного змагання стали проактивні педагоги ЗЗСО Дунаєвецької міської ради.

Вітаємо учителів Голозубинецької ЗОШ І-ІІІ ст. – Школьняк Юлію Олегівну, вчителя математики та інформатики й Іванову Оксану Олексіївну, учителя української мови та літератури, психолога; учителя початкових класів Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.№4 Сварчевську Аллу Антонівну; учителя Рахнівської гімназії Вужицьку Тетяну Степанівну, які стали фіналістами Конкурсу! Бажаємо ніколи не втрачати творчого запалу. Кожному РодовідУчителю було запропоновано співпрацю з дистанційною РОДОВІД школою, де педагоги зможуть надалі впроваджувати свої новації та доробки задля навчання українських школярів.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожДо уваги внутрішньо переміщених осіб!

29.06.2022

Звертаємо увагу внутрішньо переміщених осіб, які проживають та зареєстровані в Дунаєвецькій територіальній громаді та які ще не отримали гуманітарну допомогу, у вигляді...

Детальніше...


ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

29.06.2022

Сьогодні, 29 червня 2022 року, під керівництвом міського голови Веліни Заяць, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету...

Детальніше...