http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/06/23/2022-06-23_251/images/images-31814.jpg

Уряд запускає програму «єРобота»: видаватимуть гранти до 250 тисяч грн на новий бізнес

23.06.2022

Держава обіцяє почати видавати українцям безповоротні гранти до 250 тисяч грн на новий бізнес у межах нової програми «єРобота».
За рік планують видати 20 тисяч таких грантів. Загалом на це виділять 5 млрд грн. «Будь-який українець, що має бізнес-план і тверді наміри розпочати власну справу, може розраховувати на підтримку держави… Ми говоримо про можливість запустити будь-який мікробізнес, як-от пошив одягу і взуття, хімчистка, сервісний чи ремонтний центр, СТО, монтажні роботи тощо», — зазначив Шмигаль.

Як отримати гроші?

Прем’єр-міністр зауважив, що учасником програми може стати будь-який українець, що не працює на інших підприємствах і не веде інший бізнес. Для отримання гранту, за його словами, треба буде подати заявку через портал «Дія» чи відділення «Ощадбанку», додавши до заявки бізнес-план.

Протягом 10 робочих днів експерти «Ощадбанку» та Державного центру зайнятості проведуть оцінку проєкту, і якщо він відповідатиме критеріям програми, грантові кошти будуть перераховані на ваш окремий рахунок.

Шмигаль зазначає, що на кошти з цього рахунку можна буде купити обладнання, сировину, матеріали, закупити інструменти, частково оплатити оренду. «Додатково нові підприємці зможуть отримати дешевий кредит за програмою "5-7-9" розміром до 2,5 млн грн. Це кошти на будівництво чи реконструкцію приміщень, на придбання додаткового обладнання, фінансування оборотного капіталу», — зауважив прем’єр-міністр.

Автор:Відділ економіки, інвестицій та комунального майна


Читайте такожПРАЦЮЄМО НА БЛАГО ТА КОМФОРТ ГРОМАДИ!

31.05.2023

Незважаючи на воєнний стан в громаді продовжуються роботи по ремонту доріг в населених пунктах. Сформовано план ремонтних робіт для поліпшення стану дорожнього покриття на території громади...

Детальніше...


МИ ПРОДОВЖУЄМО ГУРТУВАТИСЯ ЗАРАДИ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!

30.05.2023

Спільними зусиллями допомагаємо нашим Захисникам, які сьогодні боронять наш край. Активну участь в цьому продовжують брати мешканці Великопобіянського та Великожванчицького старостинських округів...

Детальніше...