http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/07/27/2022-07-27_2426/images/images-89608.jpg

В Україні пенсіонерам можуть надати додаткову грошову допомогу: як і де отримати

27.07.2022

В Україні постраждалі від російської агресії та незахищені верстви населення, зокрема й пенсіонери, можуть отримати додаткову грошову допомогу від міжнародних організацій.

Так, Міністерством соціальної політики України для цього була створена соціальна платформа єДопомога.

Як подати заявку

Заявка на виплату грошової допомоги для пенсіонерів від міжнародних організацій заповнюється і подається самостійно на інформаційній платформі єДопомога - https://edopomoga.gov.ua.

Для цього потрібно зайти на платформу єДопомога. Там треба натиснути "Виплати від міжнародних організацій", а потім "Заповнити заявку на допомогу", вказавши реквізити рахунку у форматі IBAN.

Спочатку дані заявника перевіряють представники Мінсоцполітики за допомогою баз даних та реєстрів, але саме рішення щодо надання допомоги відповідної категорії населення та сум виплат ухвалюють міжнародні організації.

Для жителів нашої громади, які не мають змоги самостійно подати заяву на додаткову грошову допомогу від міжнародних організацій, можуть звернутися у ЦНАП Дунаєвецької міської ради за адресою м. Дунаївці, вул. Красінських, 12, де кваліфіковані працівники нададуть допомогу в подачі заявки та усі необхідні консультації в межах своїх повноважень.

Наголошуємо, що подача заяв через ЦНАП не є адміністративною послугою, а тому працівники не несуть відповідальності за отримання чи не отримання допомоги. Подача заяв здійснюється лише з метою допомоги жителям громади, які не мають технічної можливості самостійно подати заяву.Читайте такожЗАСІДАННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ

25.05.2023

Одним із напрямків роботи Служби у справах дітей є забезпечення соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування...

Детальніше...


ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ВЕБІНАР ДЛЯ УЧАСНИКІВ ДРУГОГО ЕТАПУ ПРОГРАМИ СТАЖУВАНЬ

25.05.2023

«Вступ України до Європейського Союзу» - перший вебінар для 35 учасників другого етапу Програми стажувань «Добре самоврядування», серед яких є представники Дунаєвецької міської ради. Нагадаємо, що проект співфінансується Програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польщі та впроваджується спільно з Програмою «U-LEAD з Європою»...

Детальніше...