http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/08/31/2022-08-31_3205/images/images-11735.jpeg

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

31.08.2022

Друзі, нагадуємо, що з 1 вересня по 5 вересня включно власники житла, які прихистили у себе переселенців і хочуть отримати компенсацію за послуги ЖКГ – мають подати заяви в Центр надання адміністративних послуг Дунаєвецької міської ради.

Також хочемо роз’яснити деякі питання щодо виплат відшкодувань за послуги ЖКГ за попередні місяці.

Маємо ситуацію, коли частина людей отримала кошти за травень, інші - ні. Чому так відбувається?

Міська рада збирає та узагальнює дані власників житла і передає їх в обласну адміністрацію, далі інформація передається на опрацювання в Мінрегіон.

Для різних категорій відшкодування відбувається за різною процедурою:

Для власників, які прихистили до чотирьох людей працездатного віку, без осіб з інвалідністю: виплати фінансуються з державного бюджету, компенсацію за травень перераховано на карткові рахунки. Виплати за червень почнуть надходити в перших числах вересня.

Для власників, які поселили більше чотири і більше осіб, або поселили осіб з інвалідністю, осіб, старших 60 років, одиноких матерів, членів багатодітних сімей: компенсації будуть виплачуватися за рахунок міжнародних та благодійних організацій. Ця процедура триваліша, передбачає додаткову верифікацію. Виплати для цієї категорії ще не надходили.

Ми як міська рада не впливаємо на цей процес. Сподіваємося, найближчим часом виплати кошти почнуть надходити і всі отримають передбачені виплати.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ

14.06.2024

Сьогодні, 14 червня 2024 року, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вячеслава АНТАЛА відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради...

Детальніше...


КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

14.06.2024

Активно триває робота із дітьми та сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах... 

Детальніше...