http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/19/2018-01-19_8104/images/images-29291.jpg

Перелік робіт виконаних КП « ЖЕО» Дунаєвецької міської ради за період з 15 січня по 19 січня 2018р

дата створення: 2018-01-19

1.Провели технічне обслуговування та заміну електроламп вуличного освітлення вул. І-го Травня, вул. Гагаріна, пер. Банківський, вул. Кам′янецька, вул. Спортивна.

2.Проведено прочистку каналізаційної системи в будинках по вул. Шевченка №71, вул. Дунайгородська №33, вул. Партизанська №32 А, вул. Київська № 26, №28, №2 Б.

3.Проводиться посипання вулиць міста та доріг протиожеледною сумішшю.

4.Проведено ремонт вуличного освітлення с. Ганівка.

5. Проведено ремонт флагштоків біля пам′ятника Шевченка.

6.Проведено прочистку димових та вентиляційних каналів по вул. Шевченка №110 кв.6.

7.Ліквідовано аварійний порив теплотраси в будинку №28 по вул. Київська.

8.Проведено демонтаж новорічної ілюмінації по місту.

9.Проведено ремонт системи холодного водопостачання в будинку №110 по вул. Шевченка.

10.Щоденно проводиться збирання та вивіз твердих побутових відходів.

11.Щоденно виконуються роботи сантехніками та електриками по письмових та усних зверненнях громадян.Читайте такожДякуємо за турботу

дата створення: 2018-10-26

Адміністрація, батьки та вихованці Комунальної установи ЗДО №1 дитини «Ромашка» та Центр розвитку дитини "Пролісок" Дунаєвецької міської ради щиро вдячні народному депутату Олександру Володимировичу Герезі, політичній партії «За конкретні справи» та міському голові Веліні Владиславівні Заяць за створення комфортних умов перебування дошкільників в дитячих закладах. Дитячі меблі, куточки для ігор сучасні, зручні у користуванні, є окрасою установ. В старшу групу «Лелеченька» ЗДО №1 придбано ліжка дитячі, столики і стільчики дитячі, ігрові стінки, та шафи для вихователів.В молодшу групу «Веселка» - ігрові стінки, столики дитячі та стільчики , шафи для вихователів, комп’ютерний стіл. В різновікову групу №2 «Капітошка» - ігрові стінки, шафи для роздягалки, шафи та стіл для вихователів.В музичну залу шафи та лавочки дитячі...

Детальніше...


День рідної мови у бібліотеці

дата створення: 2018-02-21

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, до міської бібліотеки завітали учні 3 класів ЗОШ №2, щоб ознайомитися з мовними традиціями, що сягають сивої давнини, та дізнатися про довгий і тернистий шлях розвитку української мови. Ведуча заходу бібліотекар абонементу 1 – 9 класів Г. Думанська розповіла дітям про історію виникнення свята. Воно відносно молоде — до календарів усього світу увійшло тільки у 2000 році, а в Україні почало писати свою історію з 2002 року і відзначається щорічно 21 лютого. Відповідаючи на питання вікторини «Подорож океаном рідної мови» учні продемонстрували гарні знання, а також вправно впоралися із завданнями, читаючи скоромовки. Також бібліотекар ознайомила дітей із оформленою у читальному залі книжково-ілюстративною виставкою під назвою: «Наша мова калинова». Відзначення Міжнародного дня рідної мови було спрямовано на забезпечення школярів інформацією про шлях становлення української мови, прищеплення і розвиток почуття патріотизму, національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб.

Детальніше...