http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/09/14/2022-09-14_4261/images/images-97038.png

За вивіз ТПВ потрібно заплатити! Не накопичуймо борги!

14.09.2022

Шановні жителі громади ! В останній час спостерігається зниження сплати за вивіз сміття у населення. При цьому, комунальне підприємство «Благоустрій Дунаєвеччини» не припиняє надавати послуги в повному обсязі. Вивіз ТПВ – така ж комунальна послуга, як і плата за газ, світло чи Інтернет і її необхідно ОБОВ’ЯЗКОВО сплачувати! Борги населення перед підприємством за послугу вивезення твердих побутових відходів ростуть щомісяця. Станом на сьогодні заборгованість становить близько 530 тис. грн. Працівники підприємства проводять постійну роботу по стягненню заборгованості, в тому числі й шляхом повідомлень.

Нагадуємо!

Плата за збір та вивіз ТПВ становить – 20, 61 грн. з проживаючої особи за місяць. Оплата за послуги проводиться до 25 числа місяця наступного за звітним, згідно договору.

ВИВІЗ СМІТТЯ НА СТИХІЙНІ СМІТТЄЗВАЛИЩА СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!

Звертаємось до вас з проханням погасити всі заборгованості та підписати договір на вивезення ТПВ (у разі його відсутності), за детальнішою інформацією звертайтеся до КП «Благоустрій Дунаєвеччини» за адресою: м. Дунаївці, вул. Соборна, 11 або за тел. +38(068) 36-32-833.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожЗНОВУ ПЕРЕМОГА!

01.03.2024

Сьогодні відбулися чергові змагання в межах загальнонаціонального проєкту "Пліч-о-пліч шкільні ігри" у Кам'янці- Подільському...

Детальніше...


Не будь агресором для довкілля!

01.03.2024

Можна багато аргументів наводити проти безглуздого, незаконного і варварського звичаю палити суху торішню траву, стерню, очерети. І жодного - «за». Однак, не зважаючи на безліч постів у соцмережах, профілактичну та інформаційну роботу лісівників, пожежників, екологів, врешті, штрафи, щороку ми бачимо палаючі ниви, пасовиська, лісосмуги, узбіччя...

Детальніше...