http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/09/14/2022-09-14_4261/images/images-97038.png

За вивіз ТПВ потрібно заплатити! Не накопичуймо борги!

14.09.2022

Шановні жителі громади ! В останній час спостерігається зниження сплати за вивіз сміття у населення. При цьому, комунальне підприємство «Благоустрій Дунаєвеччини» не припиняє надавати послуги в повному обсязі. Вивіз ТПВ – така ж комунальна послуга, як і плата за газ, світло чи Інтернет і її необхідно ОБОВ’ЯЗКОВО сплачувати! Борги населення перед підприємством за послугу вивезення твердих побутових відходів ростуть щомісяця. Станом на сьогодні заборгованість становить близько 530 тис. грн. Працівники підприємства проводять постійну роботу по стягненню заборгованості, в тому числі й шляхом повідомлень.

Нагадуємо!

Плата за збір та вивіз ТПВ становить – 20, 61 грн. з проживаючої особи за місяць. Оплата за послуги проводиться до 25 числа місяця наступного за звітним, згідно договору.

ВИВІЗ СМІТТЯ НА СТИХІЙНІ СМІТТЄЗВАЛИЩА СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!

Звертаємось до вас з проханням погасити всі заборгованості та підписати договір на вивезення ТПВ (у разі його відсутності), за детальнішою інформацією звертайтеся до КП «Благоустрій Дунаєвеччини» за адресою: м. Дунаївці, вул. Соборна, 11 або за тел. +38(068) 36-32-833.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожРоз’яснення до нового Порядку бронювання військовозобов’язаних для підприємств, установ та організацій агропромислового комплексу: як це зробити та куди звертатись?

09.02.2023

Від 27 січня вступила в дію Постанова Кабінету Міністрів України № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час»...

Детальніше...


ПЕРЕСТАЛО БИТИСЯ ЩЕ ОДНЕ ГЕРОЇЧНЕ СЕРЦЕ

08.02.2023

Сьогодні Дунаєвеччина, з сильним болем та у глибокій скорботі, віддала шану ЗЮБРИЦЬКОМУ Ігорю Івановичу - сину, чоловіку, батьку, брату, побратиму та другу, який захищав не лише Батьківщину, рідних та близьких, він захищав кожного з нас...

Детальніше...