http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/20/2022-10-20_8667/images/images-24522.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/20/2022-10-20_8667/images/images-76497.jpg

«Агенти змін» - Всеукраїнський проєкт школа!

20.10.2022

Всеукраїнський проєкт школа громадянської участі «Агенти змін» в цьому навчальному році проходить у важкий час і в непередбачуваних обставинах.

Проте, лідерка ради старшокласників Дунаєвецької ТГ Дана Ігнатьєва впевненими кроками підійшла до 3 етапу реалізації свого власного проєкту "Smart kids". Цей шлях був непростий: напружені заняття, обов'язкові лекції, спільні творчі завдання, безсонні ночі над проєктом, безжальна критика тренерів, та й, власне, реалізація самого проєкту. А ще: навчання в школі, участь у громадському житті, лідерські справи, додаткові заняття, та багато інших справ з якими повинна справитись учениця - відмінниця та активістка.

Здавалось би, неможливо осягнути все. Але впевненість, велике бажання та наполегливість привели нашу Дану до участі у 3 етапі проєкту. І вже 18 жовтня лідерка презентувала свій проєкт перед поважною аудиторією (учасниками та тренерами Школи Агенти Змін). Після захисту було проведено голосування. І ми дуже горді і радіємо, що наша Дана Ігнатьєва за результатами опитування серед тренерів, менторів та учасників обрана представником школи Агенти Змін на публічній події для презентації свого проєкту(всього 7 учасників з усієї України)

Ми щиро вітаємо Дану з заслуженим визнанням на Всеукраїнському рівні. Зичимо нових успіхів у справі добротворення. І віримо, що саме такі молоді люди зможуть в майбутньому змінити на краще нашу громаду та країну.

Автор:КУ ДМР «Центр позашкільної освіти»


Читайте такожПРОВЕДЕНО ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ

28.09.2023

Працівниками управління соціального захисту та праці Дунаєвецької міської ради, проведено...

Детальніше...


До вашої уваги!

28.09.2023

Пропонується складське приміщення  у м. Дунаївці Кам’янець-Подільського  району Хмельницької області.

Детальніше...