http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/31/2022-10-31_980/images/images-7474.jpg

ОСВІТНІЙ ЖОВТЕНЬ ЗАВЕРШУЮТЬ учителі інформатичної галузі

31.10.2022

31 жовтня  2022 року продовжив свою роботу Освітній жовтень Центру ПРПП.  В онлайн-комунікації взяли участь учителі інформатичної освітньої галузі, які працюють в 5 класах НУШ.
Метою інформатичної освітньої галузі є розвиток особистості учня, здатного використовувати цифрові інструменти і технології для розв’язання проблем, розвитку, творчого самовираження, забезпечення власного і суспільного добробуту, критично мислити, безпечно та відповідально діяти в інформаційному суспільстві.

Спікерами вебінару були: Олена Нечипорук, учителька інформатики Дунаєвецького ліцею №3, яка розкрила зміст ключових компетентностей, які учні мають набути у 5 класах;
Сергій Міляр, учитель інформатики Дунаєвецького ліцею №4 із темою «Використання онлайн сервісів для розвитку алгоритмічного мислення школярів»;
Олег Чешневський, учитель інформатики Нестеровецького ліцею здивував присутніх представленням власного інтерактивного музею наочностей з історії обчислювальної та комп’ютерної техніки та можливих варіантах використання їх у практичну роботу на уроках інформатики. Вже 15 років поспіль Олегом Володимировичем комплектуються подібні експонати та щораз стають у нагоді під час вивчення тем, пов’язаних з апаратною складовою комп’ютерної техніки.

Ще раз переконалися, що кожен учитель інформатики, як правило, має в своєму досвіді достатньо як власних інноваційних напрацювань, так і коректних запозичень для проведення навчальних занять на високому рівні, який відповідає вимогам Державному стандарту базової середньої освіти.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожУВАГА! ТРИВАЄ НАБІР ДОБРОВОЛЬЦІВ ДО ЛАВ ГВАРДІЇ НАСТУПУ

21.03.2023

Нагадуємо, залишилося лише 2 тижні, щоб зробити свій остаточний вибір на користь боротьби та свободи...

Детальніше...


УВАГА!

21.03.2023

Запрошуємо усіх бажаючих 22 березня о 15:00 на концерт студентів Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.Карабиця, який відбудеться в приміщенні КЗ «Дунаєвецька дитяча школа мистецтв».

Детальніше...