http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/31/2022-10-31_980/images/images-7474.jpg

ОСВІТНІЙ ЖОВТЕНЬ ЗАВЕРШУЮТЬ учителі інформатичної галузі

31.10.2022

31 жовтня  2022 року продовжив свою роботу Освітній жовтень Центру ПРПП.  В онлайн-комунікації взяли участь учителі інформатичної освітньої галузі, які працюють в 5 класах НУШ.
Метою інформатичної освітньої галузі є розвиток особистості учня, здатного використовувати цифрові інструменти і технології для розв’язання проблем, розвитку, творчого самовираження, забезпечення власного і суспільного добробуту, критично мислити, безпечно та відповідально діяти в інформаційному суспільстві.

Спікерами вебінару були: Олена Нечипорук, учителька інформатики Дунаєвецького ліцею №3, яка розкрила зміст ключових компетентностей, які учні мають набути у 5 класах;
Сергій Міляр, учитель інформатики Дунаєвецького ліцею №4 із темою «Використання онлайн сервісів для розвитку алгоритмічного мислення школярів»;
Олег Чешневський, учитель інформатики Нестеровецького ліцею здивував присутніх представленням власного інтерактивного музею наочностей з історії обчислювальної та комп’ютерної техніки та можливих варіантах використання їх у практичну роботу на уроках інформатики. Вже 15 років поспіль Олегом Володимировичем комплектуються подібні експонати та щораз стають у нагоді під час вивчення тем, пов’язаних з апаратною складовою комп’ютерної техніки.

Ще раз переконалися, що кожен учитель інформатики, як правило, має в своєму досвіді достатньо як власних інноваційних напрацювань, так і коректних запозичень для проведення навчальних занять на високому рівні, який відповідає вимогам Державному стандарту базової середньої освіти.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

08.12.2023

Завтра, 9 грудня, ми очікуємо прибуття тіла загиблого Героя – КАРПОВА Івана.

Наш Герой родом з Маківської громади - церемонія прощання відбудеться в с. Шатава о 10:00.

Далі, траурний кортеж прослідує через м. Дунаївці о 12:00, від АЗС «Укрнафта» зі сторони м. Хмельницького по вул. Шевченка до с. Січинці, там і відбудеться церемонія прощання та поховання.

Закликаємо всіх вийти до дороги та гідно зустріти Захисника, який віддав своє життя за волю і незалежність України.

Вічна пам’ять, честь та шана Герою!

Детальніше...


РИНОК ПРАЦІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

08.12.2023

У січні-листопаді 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 22,4 тис. громадян...

Детальніше...