http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/11/08/2022-11-08_6042/images/images-23863.jpg

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

08.11.2022

Відповідно до плану роботи КУ ДМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» у межах співпраці з Кам’янець-Подільським національним університетом ім. Івана Огієнка, зокрема  кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи, 08 листопада 2022 року відбувся семінар-практикум «Протидія булінгу в закладах освіти».

Так соціальні педагоги Дунаєвецької ТГ мали можливість удосконалити навички ефективного спілкування та раціональної поведінки під час конфліктів. 

У процесі практичної складової тренінгу - відпрацювати цілу систему дій при виникненні булінгових ситуацій в навчальному закладі завдяки ігровій методиці «Коло безпеки», вправі «Паперова людина», казкотерапії «Скріпка», згенерували складову впевненості в собі на основі психологічної компетентності.

Спробували методику Молчанової О.М. «Каракулі», арт-терапевтичну вправу з фольгою «Я і конфліктна сторона». Познайомилися із різновидами ресурсних метафоричних карток які досить дієві при відпрацюванні саме конфліктних ситуацій. Адже своєю фаховою майстерністю працівник психологічної служби має оптимізувати стосунки у шкільному середовищі, не допустити подібних випадків працюючи на попередження кризових ситуацій, так розбудувати безпеку аби умови для навчання були сприятливими та комфортними для усіх учасників освітнього процесу.

Дякуємо  Тетяна Опалюк - завідувачці кафедри, доктору педагогічних наук, доценту, професору кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи та її колегам за плідну співпрацю, результативну комунікацію, презентовану фахову літературу та роздатковий матеріал. Щиро сподіваємося на подальші не менш ресурсні зустрічі та зворотній зв’язок під мирних переможним небом.
Подяка і Дунаєвецький ліцей N2 за надану платформу для комунікації.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожРАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ВСЕ!

21.03.2023

Дунаєвецька міська рада завдяки тісній співпраці з ГО «Ковчег» неодноразово отримує гуманітарну допомогу для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб у вигляді одягу, продуктів харчування, засобів гігієни та інше...

Детальніше...


УВАГА! ТРИВАЄ НАБІР ДОБРОВОЛЬЦІВ ДО ЛАВ ГВАРДІЇ НАСТУПУ

21.03.2023

Нагадуємо, залишилося лише 2 тижні, щоб зробити свій остаточний вибір на користь боротьби та свободи...

Детальніше...