http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/12/2022-12-12_267/images/images-35460.jpg

ШАНОВНІ МІСТЯНИ! СПЛАТІТЬ НАЯВНІ БОРГИ ЗА КВАРТПЛАТУ!

12.12.2022

Стабільна робота комунального підприємства залежить від його фінансового стану. Не секрет, що підприємство фактично «виживає» за гроші, які жителі громади платять за надані послуги (вивезення побутового сміття, квартплата та інше).

Якби усі, без винятку, вчасно і в повному обсязі вносили оплату за надані послуги, підприємство змогло б отримати кошти, яких вкрай не вистачає для виплати заробітної плати працівникам, ремонту техніки, придбання пального і звичайно оплати енергоносіїв, податків і зборів.

Тому, комунальне підприємство «Благоустрій Дунаєвеччини» звертається до усіх містян з проханням – СПЛАТІТЬ НАЯВНІ БОРГИ ЗА КВАРТПЛАТУ!

Перелік адрес, за якими рахується найбільша заборгованість по сплаті за квартплату тут

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожРАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ВСЕ!

21.03.2023

Дунаєвецька міська рада завдяки тісній співпраці з ГО «Ковчег» неодноразово отримує гуманітарну допомогу для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб у вигляді одягу, продуктів харчування, засобів гігієни та інше...

Детальніше...


УВАГА!

21.03.2023

Запрошуємо усіх бажаючих 22 березня о 15:00 на концерт студентів Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.Карабиця, який відбудеться в приміщенні КЗ «Дунаєвецька дитяча школа мистецтв».

Детальніше...