http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/29/2022-12-29_8958/images/images-84600.png

ДО УВАГИ!

29.12.2022

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій підписав наказ про заборону використання салютів, феєрверків, інших піротехнічних виробів та вибухонебезпечних пристроїв.

У документі зазначається про введення в дію протоколу засідання ради оборони Хмельницької області: Заборонити на території Хмельницької області використання салютів, феєрверків, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальними ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв на період дії правового режиму воєнного стану на території України.

Оскільки в країні воєнний стан, такі розваги недоречні. А вибухи петард та феєрверків ще більше лякають і людей, і тварин. В обласній поліції нагадують, що за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачена адміністративна відповідальність (стаття 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Розмір штрафу — від 595 до 1 700 гривень. Максимальна сума штрафу може бути призначена у разі, якщо особа протягом року повторно вчинила аналогічне правопорушення. При цьому, у будь-якому випадку, піротехнічні засоби конфіскуються!Читайте такожВід ворожих бомб палає українська земля, а місцеві палії допомагають нищити навкруги усе живе!

24.03.2023

З настанням весни значно збільшилась кількість зафіксованих пожеж в екосистемах. Спричиняє пожежі як необережне поводження з вогнем, так і навмисний підпал. Навіть невеликий сірник чи викинутий недопалок може призвести до масштабної пожежі...

Детальніше...


ТИЖНЕВІ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ У ДУНАЄВЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ

24.03.2023

Впродовж цього тижня комунальні служби нашої громади усі сили направляли на підтримку порядку та регулярне усунення аварійних ситуацій...

Детальніше...