![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/01/31/2023-01-31_97/images/images-30696.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/01/31/2023-01-31_97/images/images-30696.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/01/31/2023-01-31_97/images/images-62825.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/01/31/2023-01-31_97/images/images-62825.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/01/31/2023-01-31_97/images/images-91451.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/01/31/2023-01-31_97/images/images-91451.jpg)
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
31.01.2023
Сьогодні з Малокужелівського старостинського округу військовим Збройних Сил України, які захищають нас від російського агресора, було відправлено чергову допомогу, а також обереги виготовлені власними руками.
Щиро дякуємо, усім, хто поділився домашнім теплом у цей холодний і важкий час, та приніс домашні смаколики для наших Захисників, які перебувають на лінії вогню!
Хай Бог береже, вас наші Герої! Молимось за вас!
Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр