http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/03/2023-02-03_2023/images/images-55100.jpg

ПРОДОВЖЕННЯ ЗВ'ЯЗКУ З ЄС БЕЗ ПЕРЕПЛАТ ЗА РОУМІНГ ТА 5G

03.02.2023

Українці зможуть і далі спілкуватися з близькими в Європі за доступними тарифами європейської зони вільного роумінгу. Про це домовилися під час зустрічі Уряду України з Єврокомісарами.

Також європейська сторона підтвердила готовність схвалити оновлений Додаток 17-3, що стане потужним кроком до вільного роумінгу з Європою на постійній основі.

Ще один пріоритет Мінцифри у співпраці з ЄС — запуск технології 5G та приєднання до транспортних 5G коридорів ЄС. Це дозволить вивести український зв'язок на новий рівень якості.

Вдосконалюємо телеком-сферу відповідно до європейських стандартів та покращуємо користувацький досвід українців. Працюємо далі!

Автор:Міністерство цифрової трансформації України


Читайте такожВід ворожих бомб палає українська земля, а місцеві палії допомагають нищити навкруги усе живе!

24.03.2023

З настанням весни значно збільшилась кількість зафіксованих пожеж в екосистемах. Спричиняє пожежі як необережне поводження з вогнем, так і навмисний підпал. Навіть невеликий сірник чи викинутий недопалок може призвести до масштабної пожежі...

Детальніше...


АВТО ДЛЯ ЗСУ!

23.03.2023

Сьогодні з Дунаєвецької громади в повній готовності на передову відправилось чергове авто для військового Олексія Кочубея з с. Іванківці...

Детальніше...