http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/09/2023-02-09_2191/images/images-60658.jpg

ЗНОВУ ТАКА БАЖАНА ПЕРЕМОГА!

09.02.2023

ВІТАЄМО КМИТУ ДМИТРА МИКОЛАЙОВИЧА, УЧИТЕЛЯ ДУНАЄВЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ №3
З І МІСЦЕМ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2023» У НОМІНАЦІЇ «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА».

Нашу громаду представляли 6 педагогів-конкурсантів, які завзято торували конкурсні випробування відбіркового етапу.
До фінального етапу, заповітної дванадцятки кращих, потрапили такі учителі як МАЗУР Ярослав, учитель фізичної культури Дунаєвецького ліцею №1 та КМИТА Дмитро, учитель Дунаєвецького ліцею №3. Саме тут учасники демонстрували предметно-методичні компетентності у «Методичному практикумі», реалізовували свої найкращі вміння з урахуванням власної педагогічної ідеї викладаючись у майстер-класі.
Подолавши усі випробування, до шестірки найбільш професійних ввійшов Дмитро Миколайович Кмита, розкривши усі свої найкращі сторони та професійні якості як вправний фахівець у завершальному конкурсі «Урок».
Творчий підхід, невимушена комунікація з учнями, предметно-методична компетентність – усе в сукупності привело до такої бажаної перемоги.

Щиро бажаємо Дмитру Миколайовичу нових професійних злетів, цікавих ідей та успіху на педагогічній ниві і, звичайно ж, перемоги у другому (всеукраїнському) турі Конкурсу.
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть досягти омріяної мети!
Щасливі, що цьогоріч Дунаєвецька громада засяяла ще яскравіше і уславилася новими здобутками – передвісниками переможного миру!

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожПРОВЕДЕНО ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ

28.09.2023

Працівниками управління соціального захисту та праці Дунаєвецької міської ради, проведено...

Детальніше...


ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

28.09.2023

Віру, надію, любов плекають у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим Захисникам. Кожен із нас частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, сердець, душі, щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним Воїнам...

Детальніше...