http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/13/2023-02-13_9547/images/images-82187.jpg

ДУНАЄВЧАНИ ПІДКОРЮЮТЬ ХІМІЧНИЙ ОЛІМП

13.02.2023

Значення хімії в житті людини дуже важко переоцінити, адже ці процеси оточують нас всюди: починаючи від елементарного приготування їжі і закінчуючи біологічними процесами в організмі. Ставитися байдуже до цієї науки неможливо: стільки суперечливих відкриттів не відбувалося ні в якій іншій галузі знань. Але не кожному вдається підкорити цей предмет. 11 лютого 2023 року на базі Хмельницького національного університету було проведено ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії. Дунаєвеччину в цей нелегкий для країни час представляли:

- Купчик Ганна Олегівна, учениця 8 класу Дунаєвецького ліцею №4 Дунаєвецької міської ради Хмельницької області (вчитель Романчишена Надія Петрівна);

- Осіпова Ростислава Русланівна, учениця 9 класу Дунаєвецького ліцею №1 Дунаєвецької міської ради Хмельницької області (вчитель Іванова Неоніла Романівна).

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії проводився у два тури: теоретичного та експериментального, під час яких учасники виконували розрахункові задачі різного рівня складності та задачі на уявний хімічний експеримент.

Вітаємо Купчик Ганну, ученицю 8 класу Дунаєвецького ліцею №4, яка посіла ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії. Дякуємо педагогу-наставнику за якісну підготовку учениці!

Дякуємо батькам за підтримку та розвиток здібностей юних хіміків. Бажаємо учасникам, переможниці та їх учителям подальших перемог! Працюємо на український освітній фронт!

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

28.09.2023

Віру, надію, любов плекають у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим Захисникам. Кожен із нас частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, сердець, душі, щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним Воїнам...

Детальніше...


У ДУНАЇВЦЯХ СТАРТУВАЛИ ДНІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ

28.09.2023

Сьогодні в приміщенні Дунаєвецького історико-краєзнавчого музею відбулися урочисті заходи присвячені Дням європейської спадщини...

Детальніше...