http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/13/2023-02-13_9547/images/images-82187.jpg

ДУНАЄВЧАНИ ПІДКОРЮЮТЬ ХІМІЧНИЙ ОЛІМП

13.02.2023

Значення хімії в житті людини дуже важко переоцінити, адже ці процеси оточують нас всюди: починаючи від елементарного приготування їжі і закінчуючи біологічними процесами в організмі. Ставитися байдуже до цієї науки неможливо: стільки суперечливих відкриттів не відбувалося ні в якій іншій галузі знань. Але не кожному вдається підкорити цей предмет. 11 лютого 2023 року на базі Хмельницького національного університету було проведено ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії. Дунаєвеччину в цей нелегкий для країни час представляли:

- Купчик Ганна Олегівна, учениця 8 класу Дунаєвецького ліцею №4 Дунаєвецької міської ради Хмельницької області (вчитель Романчишена Надія Петрівна);

- Осіпова Ростислава Русланівна, учениця 9 класу Дунаєвецького ліцею №1 Дунаєвецької міської ради Хмельницької області (вчитель Іванова Неоніла Романівна).

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії проводився у два тури: теоретичного та експериментального, під час яких учасники виконували розрахункові задачі різного рівня складності та задачі на уявний хімічний експеримент.

Вітаємо Купчик Ганну, ученицю 8 класу Дунаєвецького ліцею №4, яка посіла ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії. Дякуємо педагогу-наставнику за якісну підготовку учениці!

Дякуємо батькам за підтримку та розвиток здібностей юних хіміків. Бажаємо учасникам, переможниці та їх учителям подальших перемог! Працюємо на український освітній фронт!

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте також

Є В СВІТІ БІЛЬ, ЯКИЙ НІКОЛИ НЕ ВІДПУСТИТЬ...

12.07.2024

Сьогодні наша громада прощалася з Віталієм Миколайовичем ШИМКОМ, 48-річним молодшим сержантом, який загинув 5 липня 2024 року в районі населеного пункту села Григорівка Бахмутського району Донецької області, виконуючи бойове завдання із захисту України...

Детальніше...