http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/03/09/2023-03-09_2104/images/images-2788.jpg

ТРЕНІНГ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ГРОМАДИ

09.03.2023

В рамках співпраці КУ ДМР «Центр професійного розвитку» та ГО «Світ у барвах» проведено сертифікований тренінг для педагогів-організаторів та працівників психологічної служби нашої громади за програмою «Соціо-емоційна підтримка підлітків в Україні», яка реалізується ГО «Ла Страда – Україна» та Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
Уявляючи себе в ролі фасилітаторів, учасники тренінгу практикували різні вправи на емоційну та психологічну стійкість, зняття стресової напруги й ознайомлення з методами самодопомоги й самопідтримки, робочими групами окреслювали власне середовище в якому живемо, визначали власне «Я», та «Я - можливості», спробували практику дао-малювання, квіткову мапу, вправу «Раптом».
Звісно, захід не є повноцінною терапією, а більше можливість поспілкуватись, вчитись думати про себе і відчувати свої потреби, вчитись слухати інших аби перенести набуті знання на площину медіації з дітьми.
Дякуємо тренерам Ользі та Максиму за дієву взаємодію та сподіваємося на продовження таких зустрічей.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожПОДЯКА ГЕРОЯМ ОСВІТНЬОГО ФРОНТУ!

29.09.2023

У календарі осінніх подій громади вагоме місце займає День працівника освіти. Вчителів–волонтерів, вчителів-рятівників...

Детальніше...


ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

29.09.2023

Сьогодні, 29 вересня, заступник міського голови Валентина ЧЕКМАН провела засідання комісії...

Детальніше...