![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/03/24/2023-03-24_3406/images/images-4820.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/03/24/2023-03-24_3406/images/images-4820.jpg)
УВАГА! ЗРОСТАЄ ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НА COVID-19!
24.03.2023
Останнім часом в Дунаєвецькій громаді відзначається помітне зростання кількості тих, хто захворів на COVID-19. Станом на 23 березня 2023 року кількість хворих становить – 21 особа. Кількість госпіталізованих – 6 осіб.
За попередній тиждень зафіксовано випадки захворювання як серед дорослих так і дітей.
Фахівці радять уникати місць масового скупчення людей. За перших симптомів (температура, слабкість, закладеність носу тощо) – зверніться до свого сімейного лікаря.
Нагадаємо, що лише вакцинація дозволяє уникнути захворювання на COVID-19 або полегшити його перебіг. Будьте свідомими та бережіть себе!
Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр