http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/07/2018-02-07_3856/images/images-52029.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/07/2018-02-07_3856/images/images-97577.jpg

Безпечний Інтернет для учнів

дата створення: 2018-02-07

Кожного року у другий вівторок лютого світ відзначає День безпечного Інтернету. Україна долучилася до святкування цього дня ще у 2004 році.

Тому саме сьогодні, 6 лютого, у центрі інформації та інноваційних послуг міської бібліотеки було проведено низку цікавих заходів на підтримку безпечного користування всесвітньою мережею. Бібліотекар відділу Хозінська Галина провела пізнавальний урок, на якому у цікавій формі були розглянуті правила користування та поведінки у соціальних мережах та у Інтернеті загалом. Користувачі виявилися молодцями!
Приємно було спостерігати за дітьми, які досить жваво реагували та достатньо вірно відповідали на питання що до ситуацій, які трапляються у кіберпросторі. Не дивлячись на юний вік, діти вже розуміють поняття - приватна інформація. Досить серйозна тема, що була розкрита у ігровій формі, зацікавила учнів, тому й вели вони діалог з бібліотекарем активно та невимушено. Школярі із задоволенням переглянули відео «Безпечний Інтернет для учнів».Читайте такожОхорона та збереження первоцвітів!

дата створення: 2018-03-07

З метою збереження первоцвітів посилення державного контролю за охороною, збереженням та відтворенням біологічного різноманіття рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення видів рослин, та виконання Законів України "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про рослинний світ", "Про Червону книгу України", забороняється їх продаж. Відповідальність за порушення законодавства у сфері охорони, використання та відтворення рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів рослинного світу, занесених до Червоної книги України тягне за собою накладення штрафу.

Закликаємо проявляти екологічну свідомість – не купувати, не продавати і просто не зривати весняних квітів, що стане значним вкладом у збереження унікальної природи.

Детальніше...


Важлива інформація

дата створення: 2018-07-23

Дунаєвецький РЕМ повідомляє, що 24 липня 2018 року з 9:00 по 13:00 год. тимчасово буде припинено електропостачання по вулицях Шевченка та Красінських (буде знеструмлено ряд об'єктів м. Дунаївці, а саме: Дунаєвецький навчально-виховний комплекс “ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназія”, приміщення ЦНАПу, приміщення міської ради, приміщення Укрсоцбанку та ряд інших споживачів в м. Дунаївці) у зв'язку з проведенням технічного обслуговування обладнанання. Адміністрація РЕМ приносить вибачення за незручності та просить з розумінням віднестися до проведення даних робіт!

Детальніше...