http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/03/27/2023-03-27_8922/images/images-97221.jpg

ВЕЛИКОДНІЙ ВІНОЧОК ПЕРЕМОГИ

27.03.2023

27.03.2023 р. об 11.00 в рамках Березневих освітніх практик з ініціативи КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» вчителів мистецьких дисциплін та трудового навчання було запрошено до Педагогічної вітальні «Великодній віночок Перемоги», яка працювала на базі Дунаєвецького ліцею №2.

Відкрили захід консультанти ЦПРПП Наталія Чумак та Наталія Дармограй, які звернули увагу на важливості звичаїв у житті українського народу, а також їх місці у навчальних дисциплінах, згадали християнську легенду червоної крашанки.

Залізна Юлія, вчитель мистецьких дисциплін Дунаєвецького ліцею №2, зі своїм учнівським фольклорним колективом «Льонок» запросила учасників заходу до українських весняних традицій.

Кожен педагог, який завітав до Педагогічної вітальні, презентував техніку виробу (орігамі, декупаж, оздоблення атласною стрічкою, декорування нитками, кінусайга, діамантова вишивка, інкрустування бісером, шкрябанка, зернівка та інші), який було використано для виготовлення спільної композиції «Віночок перемоги».

Кожне великоднє яйце передавалось з надзвичайно енергетичними побажаннями миру, Перемоги, розквіту нашій країні, скорішого повернення усіх українських захисників живими. Були і особливі побажання:

  • вчитель Дунаєвецького ліцею №3 Кушлак Наталія бажала нашій країні скинути терновий страждальний вінок війни;
  • учитель Іванковецького ліцею бажала цвісти Україні яскравими барвами, у яких виготовлений її виріб;
  • учитель Рахнівської гіназії Зоріна Лариса презентувала зелену писанку на життя та віру в Перемогу кожному захиснику;
  • вихователь ЦРД Зелінська Катерина передала виріб, у виготовленні якого брала участь донька українського воїна, з побажанням найскорішого повернення усіх захисників в рідні домівки з Перемогою.

Надія Шмалюк, учитель трудового навчання Дунаєвецького ліцею №2, провела майстер-клас із виготовлення «ЗЕРНІВКИ», попередньо ознайомивши колег із значенням символів, які лікують, сприяють багатому врожаю, здоров’я та довголіття, кохання. Також продемонструвала Надія Миколаївна унікальну техніку вишивки великоднього яйця.

Завершила захід Юлія Вадимівна акапельним виконанням сучасної української пісні «Лелеки в дорозі».

Дякуємо усім організаторам, учасникам та господарям заходу за активність, душевність, бажання ділитись напрацюваннями.

Все буде Україна!

Автор:Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької м


Читайте такожДо вашої уваги!

28.09.2023

Пропонується складське приміщення  у м. Дунаївці Кам’янець-Подільського  району Хмельницької області.

Детальніше...


ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

28.09.2023

Віру, надію, любов плекають у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим Захисникам. Кожен із нас частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, сердець, душі, щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним Воїнам...

Детальніше...