http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/05/01/2023-05-01_7486/images/images-19609.png

3 ТРАВНЯ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ТЕСТУВАННІ (НМТ-2023)!

01.05.2023

Нагадуємо, що 3 травня 2023 року завершується реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті.

Станом на 28 квітня 2023 року, створено понад 255 тис. персональних кабінетів, понад 243 тис. осіб отримали повідомлення про успішну реєстрацію і можуть сформувати сертифікат НМТ 2023 року.

Якщо вступник/вступниця не натисне на кнопку «Надіслати на обробку», регіональний центр не зможе опрацювати інформацію, тож його/її не буде зареєстровано для участі в НМТ.

У разі ненадання копій документів або надання копій, що не відповідають вимогам, йому/їй буде повідомлено про потребу виправити недоліки. Усунути помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно буде якнайшвидше, не пізніше 7 травня.

Тож після надсилання документів рекомендуємо заглядати до персонального кабінету, щоб не пропустити важливого повідомлення.

Так само до 7 травня в персональному кабінеті вступник/вступниця матиме змогу змінити навчальний предмет додаткового блоку, з якого він/вона бажає скласти тестування, чи населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме у дні проведення НМТ, чи вказати на потребу у проходженні НМТ під час додаткової сесії.

Докладна інформація про процедуру реєстрації – на сайті УЦОЯО.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожІнформація про зустріч Захисника!

11.07.2024

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!
Завтра, 12 липня, ми очікуємо прибуття тіла нашого загиблого Героя – ШИМКА Віталія Миколайовича...

Детальніше...


У ДІТЛАХІВ – ЦИФРОВЕ ДИТИНСТВО, У БАТЬКІВ – СЕРЙОЗНІ ПРОБЛЕМИ!

12.07.2024

Щоб там хто не казав, а  смартфони сьогодні  стають проблемою для всіх педагогів та батьків. Через них увага дітей розсіюється, а школярі все частіше сподіваються не на свої сили, а на можливості технологій. Вже зараз лікарі б`ють на сполох про виражену цифрову залежність, яка шкодить незрілій дитячій нервовій системі, де процеси збудження...

Детальніше...