http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/10/2018-02-10_9048/images/images-49978.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/10/2018-02-10_9048/images/images-6344.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/10/2018-02-10_9048/images/images-64066.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/10/2018-02-10_9048/images/images-44049.jpg

Дунаївцям сніг не страшний

дата створення: 2018-02-10

Наприкінці тижня мешканці Хмельниччини знову відчули, що таке справжня зима. Притрусило снігом і населені пункти Дунаєвецької об’єднаної громади. Особливо сніжною видалася ніч з 8 на 9 лютого, тож ті мешканці Дунаєвець, хто страждав в цю пору на безсоння, міг побачити, як плідно працює на вулицях міста снігоочисна техніка комунального підприємства міськради «Житлово-експлуатаційне об’єднання».

- Нам дійсно було не до сну в ці дні, а вірніше ночі, адже до ранку потрібно було прибрати всі вулиці міста та тротуари. Вранці містяни мали безпечно та швидко дістатися до місць роботи, завести дітей до садочків та шкіл, - зазначає начальник КП «ЖЕО» Олександр Токарчук.- В цілому в очисних роботах міста ми залучити 7 одиниць техніки: два трактори МТЗ «Білорус-320», три трактори МТЗ «Білорус-82», «ЗІЛ» та автогрейдер.

Обробляли комунальники автошляхи й протиожеледними засобами. Так, за словами Олександра Станіславовича, для таких потреб було використано понад 30 тонн посипкової суміші. Особливу увагу приділили спускам та підйомам, де ожеледиця утворюється швидко і, як наслідок, зростає загроза виникнення аварійних ситуацій та небезпеки для водіїв і пішоходів. Прибудинкові території прибирали понад двадцять двірників та працівників КП «ЖЕО».

Наголосив Олександр Токарчук і на свідомості водіїв, адже для того, щоб снігоприбиральна техніка могла ефективно прибирати місто, він закликає водіїв не паркувати автомобілі на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях.

Не забули про розчищення доріг і по інших населених пунктах Дунаєвецької об’єднаної територіальної громади. Цим займалося КП «Благоустрій Дунаєвеччини», а також техніка аграріїв-орендарів, котру залучили за умовами соціальних угод.

 

 

Автор:Діна КУШНІР


Читайте такожОснови наставництва

дата створення: 2018-03-22

В Україні функціонує майже 770 закладів інтернатного типу, в яких перебуває більше 100 тисяч дітей. З них 7 тисяч дітей проживають в інтернатах. Більшість із них з різних причин практично не мають шансів бути усиновленими. У дітей старше п’яти років шанси знайти батьків різко знижуються. А бажаючих усиновити підлітка – одиниці. Це значно шкодить їх емоційному та душевному стану. Як результат, діти не підготовлені до самостійного життя. Вони не вміють готувати їжу, робити покупки й розпоряджатися грошима, зазвичай не знають, ким хочуть стати, а якщо й знають, поняття не мають, як цього досягти. Вони просто не мають людини, якій могли б довіритися, висловити наболіле або почути пораду. Тому таким дітям просто необхідний наставник.

Детальніше...


Привітання міського голови з святом

дата створення: 2017-12-19

Дорогі жителі громади! Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая!

 День святого Миколая — світле та радісне свято, котре приходить до наших осель, як зимова казка, та дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, наповнює наші серця надією та любов’ю, а найголовніше - надихає творити добро та милосердя до інших.

Святого Миколая Чудотворця чекають не лише маленькі мешканці нашої громади, але й дорослі, які в цей день також починають вірити у дива. Але особливо чекають на це свято діти, які найбільше потребують нашої турботи та любові. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, подаруйте любов тим, кому це насправді потрібно. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей.

Детальніше...