http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/05/19/2023-05-19_5013/images/images-18577.png

ДІЛИМОСЯ З ВАМИ ХОРОШИМИ НОВИНАМИ ПРО ПРОГРАМУ СТАЖУВАНЬ «ДОБРЕ САМОВРЯДУВАННЯ»

19.05.2023

У цьому році вона охопить 25 учасників стажування в польських ґмінах. Її метою є посилення функціонування українських органів місцевого самоврядування, як ключових суб’єктів розбудови незалежності держави та суспільства, а також важливих учасників у процесах відбудови України та підготовки до вступу до ЄС.

З-поміж 105 заявок вже відібрано 35 посадовців з українських громад для участі в другому етапі Програми. Серед учасників і є представники з Дунаєвецької територіальної громади. Географія учасників за посиланням (http://solidarityfund.org.ua/novyny/vidibrano-35-posadovcziv-z-ukrayinskyh-gromad-dlya-uchasti-v-drugomu-etapi-programy-stazhuvan-dobre-samovryaduvannya/?fbclid=IwAR0UrkQOL2h-VV8JpvhcwtwfQBKPSqt4IL_cmjxfFvEPq5gedYzYens7I-k)

«Наразі всі 35 учасників другого етапу активно беруть участь в інтенсивному курсі польської мови, який триватиме до кінця червня. Після цього вони пройдуть вебінари з питань децентралізації в Польщі, системи місцевого самоврядування, управління проєктами та можливостей фінансування заходів з зовнішніх фондів (зокрема ЄС, INTERREG). Ми також розглянемо процес вступу до Європейського Союзу. Після цього кожного учасника чекають іспит та тестування. За їх результатами буде відібрано 25 осіб, котрі поїдуть до польських ґмін впродовж 7-тижнів здобувати цінний досвід та знання щоб потім застосовувати їх у своїй роботі на благо України. Ми дуже пишаємося цією програмою і бажаємо успіху всім учасникам!» - Павел Алєксандровіч, координатор Програми стажувань "Добре самоврядування".

Проєкт співфінансується Програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польщі та впроваджується спільно з Програмою «U-LEAD з Європою.»

Автор:Відділ економіки, інвестицій та комунального майна


Читайте також