![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/05/19/2023-05-19_2077/images/images-31708.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/05/19/2023-05-19_2077/images/images-31708.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/05/19/2023-05-19_2077/images/images-15254.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/05/19/2023-05-19_2077/images/images-15254.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/05/19/2023-05-19_2077/images/images-48222.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/05/19/2023-05-19_2077/images/images-48222.jpg)
ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ПРАЦЮ!
19.05.2023
Рівно рік тому, до Дня сімейного лікаря, в нашому місті відбулось відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Саме сімейні лікарі являються важливою ланкою у вирішенні проблем зі здоров'ям у житті кожної родини.
З цієї нагоди міський голова Веліна Заяць завітала до фахівців даної амбулаторії та привітала їх з професійним святом.
«Ваша відповідальність, професійність та турбота допомагають покращувати та берегти здоров'я наших громадян. Щиро бажаю вам у цей непростий час піклуватися про власне здоров’я та здоров'я своїх пацієнтів, відчувати вдячність та отримувати гідну винагороду за вашу важливу та нелегку працю», - зазначила Веліна Владиславівна.
Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр