http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/05/2023-06-05_1330/images/images-50485.png

Відбувся вебінар для кандидатів цьогорічної Програми стажувань «Добре самоврядування»

05.06.2023

Ігор Ксеніч, доктор соціальних наук у галузі політології (республіка Польща) провів вебінар для кандидатів цьогорічної Програми стажувань «Добре самоврядування».

«Польська модель децентралізації» – такою була тема другого вебінару для 35 учасників другого етапу Програми стажувань «Добре самоврядування». Спікером заходу виступив Ігор Ксеніч, політолог, доктор соціальних наук у галузі політології Університету Адама Міцкевича в Познані (республіка Польща), експерт у сфері співробітництва польських та українських місцевих органів влади.

Ігор Ксеніч розповів учасникам про те, як відбулася реформа децентралізації у Польщі, про роботу її архітекторів – професорів Єжи Регульського та Міхала Кулеша. Пояснив, як в Польщі працює субсидіарність і децентралізація, яким чином відбувається фінансування органів місцевого самоврядування. Ознайомив з основними аспектами цільової дотації з державного бюджету та фондів ЄС. Зупинився на спільних моментах та відмінностях при проведенні польської та української децентралізації.

Жвава дискусія впродовж всього вебінару стала свідченням того, що представники українських громад мають розуміння, як працює реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та відкриті до нових знань, аналізу історій успіху польських ґмін аби підсилити спроможність своїх місцевих рад.

Програма стажувань «Добре самоврядування» співфінансується Програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польщі та впроваджується спільно з Програмою «U-LEAD з Європою».

Автор:Відділ економіки, інвестицій та комунального майна


Читайте такожУВАГА! Імунізація диких м’ясоїдних тварин

20.09.2023

З метою профілактики та зменшення захворюваності на сказ у дикій фауні з 18 вересня 2023 року на території Камянець-Подільського району, по зоні обслуговування Дунаєвецької ДЛВМ, розпочато проведення осінньої кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин. Дана кампанія проводиться згідно створених та затверджених груп на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кам’янець – Подільській районній військовій адміністрації в які входять спеціалісти ветеринарної медицини та єгері Дунаєвецького УТМР...

Детальніше...


РАЗОМ РОБИМО ВАЖЛИВЕ!

21.09.2023

Оборона України??триває, а це означає, що ми маємо продовжувати бути опорою для наших ЗСУ...

Детальніше...