![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/09/2023-06-09_8783/images/images-72591.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/09/2023-06-09_8783/images/images-72591.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/09/2023-06-09_8783/images/images-589.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/09/2023-06-09_8783/images/images-589.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/09/2023-06-09_8783/images/images-12883.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/09/2023-06-09_8783/images/images-12883.jpg)
ЗАСІДАННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ
9 червня 2023 року відбулось засідання міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, на території Дунаєвецької територіальної громади.
Згідно з порядком денним було розглянуто 1 питання, зокрема розроблення індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
На засіданні було проаналізовано інформацію про дітей, їхню сім’ю, складні життєві обставини, в яких вони перебувають, результатів оцінювання потреб дітей та їхньої сім’ї у соціальних послугах, здатності батьків здійснювати догляд та виховання дітей рівня виконання ними батьківських обов’язків.
Міждисциплінарною командою було прийнято узгоджені дії та рішення в інтересах дитини.