http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/10/23/2023-10-23_5053/images/images-82773.jpg

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

23.10.2023

Дуже часто, на вулицях нашого міста, можна зустріти собак різних порід та розмірів із ошийниками, які або втекли від господарів, або господарі відпустили їх на самостійний вигул.

А тому, все частіше, надходять звернення мешканців зі скаргами про те, що собаки, які живуть на території домоволодінь, мають вільний доступ до вулиць. Це становить небезпеку для всіх людей, які проходять повз домоволодіння, велосипедистів та особливо дітей!

Собак у населених пунктах – можна тримати у вільному вигулі на ізольованій, добре обгородженій території (в ізольованому приміщенні), на прив’язі або без нього. Якщо з території є доступ на вулицю, тварин потрібно тримати в вольєрі або на прив’язі.

ЩО ТАКЕ САМОВИГУЛ?

Це такий спосіб утримання тварини, при якому собака регулярно проводить час на вулиці без нагляду господаря. Тварина при цьому домашня, але бездоглядна.

Найчастіше, господарі, які допускають самостійний вигул, пояснюють свою позицію тим, що нібито прагнуть зробити краще тварині: забезпечити йому повноцінне здорове життя, відчуття свободи. Але це тільки виправдання. Господар тварини намагається полегшити своє власне життя.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, ваші тварини можуть стати причиною конфліктів і невдоволення людей. Не кажучи вже про те, якщо ваша собака заподіє шкоду людині (вкусить, зіпсує майно) – відповідальність за її дії буде нести господар.

Якщо ваш вихованець рветься на вулицю – посильте нагляд за твариною!

Враховуючи вищевикладене, Дунаєвецька міська рада закликає всіх громадян дотримуватись норм чинного законодавства, що регулюють утримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах та у жодному разі не випускати собак самостійно гуляти по населеному пункту та не допускати доступ тварин з домоволодіння на вулицю!

За порушення відповідних правил, відповідно до ст. 154 КУпАП накладається штраф на громадян у розмірі від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів громадян (від 170 грн до 340 грн).Читайте такожНаші неймовірні благодійники!

26.02.2024

Робити добро чи ні — це особисте право кожної людини. Кожен має право...

Детальніше...


ДЕРЖАУДИТСЛУЖБОЮ ВИЯВЛЕНО БІЛЬШЕ МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ ПОРУШЕНЬ У ЗАКУПІВЛЯХ ТА ПОВЕРНУТО КОШТИ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

26.02.2024

Держаудитори в Хмельницькій області за 2023 рік виявили 131 млн грн втрат та 1 млрд 248 млн грн порушень у закупівлях. Працівники управління забезпечили відшкодування втрат на суму понад 39 млн грн та попередили порушення закупівель на суму 520 млн грн...

Детальніше...