![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-84932.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-84932.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-20488.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-20488.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-75870.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-75870.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-92450.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-92450.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-29719.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-29719.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-89778.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-89778.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-63393.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-63393.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-52034.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-52034.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-74343.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-74343.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-55828.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-55828.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-5094.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-5094.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-56108.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-56108.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-74254.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-74254.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-2647.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-2647.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-25197.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-25197.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-7361.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-7361.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-38234.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-38234.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-30172.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-30172.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-3363.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-3363.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-26186.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-26186.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-86017.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-86017.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-2524.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-2524.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-4511.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/12/05/2023-12-05_6960/images/images-4511.jpg)
День вдячності волонтерам
Так вже сталось, що саме ми є свідками коли вирішується доля нашої країни, але ми вистоїмо та відстоїмо українську державу, адже кожен на своєму місці робить внесок у Перемогу.
За кожен новий день ми безмежно вдячні нашим мужнім та сильним Захисникам, які боронять українську землю від російських окупантів. А допомагають їм у цьому волонтери.
За час повномасштабної війни в Дунаєвецькій громаді сформувався потужний волонтерський рух. І, саме сьогодні - 5 грудня, весь світ відзначає Міжнародний день волонтерів – невтомних людей, для яких не існує чужого горя, безвихідних ситуацій та взагалі чогось неможливого. Тих, хто в цей нелегкий час воєнного стану, присвячує свій талант, енергію та виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи визнання.
З цієї нагоди міський голова Веліна Заяць вручила подяки волонтерам, керівникам агроформувань, приватним підприємцям та духовенству, а також нашим найменшим помічникам. Подякувала кожному, хто сьогодні допомагає нашій громаді й Україні, піклується про наших Захисників. Усім, хто своїми вчинками наближає Перемогу: зі зброєю на передовій чи в тилу готує їжу, плете маскувальні сітки, відкриває збори для закупівлі спорядження й техніки.
Дякуємо, що не зневірюєтесь і продовжуєте рух там, де інші могли зупинитись!