http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_9229/images/images-55647.jpg

Приберіть біля своїх прилеглих територій

дата створення: 2018-03-12

Рада підприємців звертається до власників та користувачів об’єктів підприємницької діяльності (магазини, кіоски, офіси, ринки) долучитись до весняного прибирання сміття в період з 12 по 14 березня 2018 р. Порядок біля магазинів, це лице населеного пункту, разом зробимо його привабливим. Плануються проводитись перевірки стану порядку та благоустрою біля торгових точок.Читайте такожРобоча зустріч

дата створення: 2018-06-25

Сьогодні, 25 червня о 16.00 годині відбулася засідання комісії по обговоренню фінансової ситуації та господарської діяльності комунального підприємства теплових мереж Дунаєвецької міської ради.

В ході зустрічі виконуючий обов’язками директора КП теплових мереж Дунаєвецької міської ради Дмитро Сусляк озвучив усі проблемні питання, а саме погашення заборгованості перед НАК «НафтогазУкраїна» та ПАТ «Хмельницькгаз». Також, гостро постало питання щодо надання послуг з централізованого опалення для населення міста у зв’язку із аварійною зношеністю теплової мережі. Комісійно прийняте рішення стосовно розрахунку та встановлення побудинкових тарифів на послуги для населення

Детальніше...


Дунаєвецька дитяча школа мистецтв нарешті відчинила свої двері

дата створення: 2018-03-02

Весна для Дунаєвецької об’єднаної громади розпочалася із приємних подій. 1 березня, дитяча школа мистецтв відчинила свої двері для 515 вихованців, які з нетерпінням чекали на те, щоб переступити поріг улюбленої alma mater після капітального ремонту.

Входини в оновлене приміщення вирішили розпочати зі святкового концерту вихованців закладу. Цікавинки чекали на гостей свята ще у холі, у вигляді клавіш фортепіано. Сучасне освітлення сцени, білосніжна натяжна стеля, кавові портьєри та скрипкові ключі в елементах декору концертного залу одразу красномовно свідчили про те, що до оновлення дитячої школи мистецтв тут підійшли ґрунтовно та із креативністю. Розділити новосілля із педагогами та вихованцями позашкільного навчального закладу прийшли голова міської ради Веліна Заяць, а також її заступники - Надія Слюсарчик та Сергій Яценко, секретар міськради Микола Островський, заступник керівника громадської приймальні народного депутата України Олександра Гереги Тетяна Ільєва, представники виконавчого апарату міськради, депутати та інші запрошені гості.

Детальніше...