![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-68092.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-68092.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-57881.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-57881.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-45663.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-45663.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-55869.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-55869.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-38936.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-38936.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-474.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-474.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-87286.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-87286.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-38164.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-38164.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-19015.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/04/2024-07-04_3828/images/images-19015.jpg)
ДОПОМОГА ДЛЯ ВПО
04.07.2024
В межах реалізації проєкту «Agris» від благодійної організації «БФ «Карітас Хмельницький УГКЦ»», 4 липня завершено видачу мешканцям нашої громади свійських тварин.
Всього в проєкті прийняло участь понад 50 домогосподарств внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів, які опинились в складних життєвих обставинах і подали заявку на участь в цьому проєкті.
Дана ініціатива стала важливим кроком у покращенні якості життя наших громадян. Дякуємо благодійникам за підтримку.
#AGRIS