![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/17/2024-07-17_8667/images/images-76476.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/17/2024-07-17_8667/images/images-76476.jpg)
ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ
17.07.2024
Плетемо, відправляємо і передаємо. А потім знову плетемо. І так по колу.
Сітки потрібні завжди. Адже — це не просто ще один виріб для захисту, це своєрідний оберіг. В кожну сітку наші трудівники вкладають всю любов, бажання уберегти і віру в перемогу наших Захисників. Старостинські округи, міська рада спільно намагаємось влаштувати цей процес без зупинок, затримок чи перебоїв.
Сьогодні передали чергову партію такої допомоги на Запорізький напрямок.
Допомагаємо нашим мужнім Воїнам зупинити ворога!