![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_2950/images/images-18026.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_2950/images/images-18026.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_2950/images/images-34921.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_2950/images/images-34921.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_2950/images/images-87328.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_2950/images/images-87328.jpg)
ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ ІЗ 95-РІЧЧЯМ
На Дунаєвеччині продовжують добру традицію – вітати поважних довгожителів З Днем народження, адже вони – це жива історія нашої громади. Зовсім небагато їх лишилося – наших бабусь та дідусів, яким доля подарувала життєві випробування, довголіття і наснагу дочекатися сьогодення.
Однією з таких ювілярок у нашій громаді є уродженка села Гірчична КУШЛАК Ганна Іванівна, котра 18 липня зустріла своє 95-ліття.
Від імені всієї Дунаєвецької громади привітати з поважним ювілеєм довгожительку завітали керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Катерина СІРА та староста Гірчичнянського старостинського округу Світлана БІЛА, побажавши ювілярці міцного здоров’я і оптимізму, довгих років життя та бадьорості духу.
Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже майже сотня прожитих літ. На її долю, як і на долю її однолітків, випало чимало трагічних подій і випробувань, та вона мужньо їх пережила. З болем і великою тугою говорить про сьогодення ювілярка і мріє дочекатися довгоочікуваного миру та перемоги України над окупантами.
Все життя Ганни Іванівни пов’язано з рідною Гірчичною. Протягом багаторічного трудового життя ювілярці доводилося працювати на різних роботах у місцевому колгоспі і всі вони були - не з легких. Поруч із трудовими буднями жінка також встигала поратись по господарству, виховувати трьох дітей.
Попри всі пережиті негаразди і прикрощі нелегкої долі, ювілярка зберегла в своїй душі неймовірну доброзичливість, оптимізм, любов до життя і віру в людей. Наразі бабуся пишається своїми десятьма онуками та шістнадцятьма правнуками.
Потішна ювілярка тепло дякувала за квіти, вітання, виявлену до неї увагу та за можливість пригадати роки свого життя. Крім того, у свій день народження ювілярка побажала усім гостям міцного здоров’я та посмішок на обличчі. Обіцяла, приймати гостей і в 100 років.